Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden gönüllere dokundu

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden gönüllere dokundu

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden, ilginç bir ziyaret gerçekleştirdi. Kanuni Sultan Süleyman Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret eden Müftü Gülden, öğrencilerle buluştu ve sohbet programı düzenledi.

A+A-

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden, dikkat çeken bir ziyaret gerçekleştirdi. Kanuni Sultan Süleyman Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret eden Müftü Gülden, öğrencilerle buluştu ve sohbet programı düzenledi. Okul Müdürü Hüseyin Çetin'den özel eğitim hakkında bilgi alan Müftü Gülden, daha sonra okul toplantı salonunda özel öğrencilerle bir araya geldi.

ozel-ogrencilere-sicak-dokunus.jpg

Program, İl Müftülüğü Din Görevlileri tarafından gerçekleştirilen Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ilahilerle başladı. Ardından İl Müftüsü Ali Gülden, "Sabredenler Allah’la Beraberdir” konulu bir konferans verdi. Engelliler Derneği Başkanı Hamide Taşaslan, Uğur Bektaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hacı Polat, Kanuni Sultan Süleyman Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hüseyin Çetin, veliler ve öğrencilerin katıldığı programda Şube Müdürü Yusuf Özel ve İl Müftülüğü Engelliler Koordinatörü Hacı Mehmet Taşçı da hazır bulundu.

ozel-ogrencilere-sicak-dokunus2.jpg

Bu anlamlı buluşmada, özel eğitim konusunda farkındalık oluşturuldu ve engelli öğrencilere destek verilmesi vurgulandı. İl Müftüsü Ali Gülden'in konferansı, sabrın önemini vurgulayarak dinleyicilere ilham verdi. Program, hem öğrencilerin hem de katılımcıların duygusal anlar yaşadığı bir etkinlik oldu.

İlgili Haberler