Yozgat İl Jandarma Komutanlığı'ndan 'TMM' uyarısı

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı'ndan 'TMM' uyarısı

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı ekipleri mevsimlik tarım işçileri ve ailelerinin konakladıkları bölgede Covid-19 salgını hastalığına karşı Temizlik, Maske ve Mesafe kuralları konusunda uyarılarda bulundu.

A+A-

Yozgat İl Jandarma komutanlığı ekipleri mevsimlik tarım işçileri ve ailelerinin konakladıkları bölgede Covid-19 salgını hastalığına karşı Temizlik, Maske ve Mesafe kuralları konusunda uyarılarda bulundu.

İl Jandarma komutanlığı tarafından yapılan açıklamada “Yozgat İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgemizde tarımda çalışmak üzere il dışından gelen mevsimlik işçi ve ailelerin konakladığı bölgelerde Jandarma Devriyelerimizce sık sık ziyaretleri yapılmaktadır. Ziyaret esnasında işçilerimiz ve aileleri ile sohbet edilip güvenlik ve diğer ihtiyaçları olup olmadığı sorularak her zaman Jandarma olarak Devlet olarak Milletimizin emrinde olduğumuzu bilgilendirerek çocuklara çeşitli hediyeler takdim edilmektedir. Yapılan faaliyette ayrıca Covid-19 salgın hastalığına karşı alınması gereken tedbirler kapsamında TEMİZLİK-MASKE-MESAFE kuralları konusunda bilgilendirme yapılmıştır.