Yozgat İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer'i ziyaret ettiler

Yozgat İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer'i ziyaret ettiler

Yozgatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (YOSİAD) İstanbul Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ve Yozgat Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, Yozgat'a yeni atanan Yozgat İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer'i makamında ziyaret etti.

A+A-

Yozgatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (YOSİAD) İstanbul Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ve Yozgat Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, Yozgat'a yeni atanan Emniyet Müdürü Recep Tecimer'i makamında ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Recep Tecimer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, YOSİAD’ın faaliyetlerini takdir ettiğini ifade etti.

yosiadad-1024x682.jpg

İl Emniyet Müdürü Tecimer, “Yozgatlı sanayici ve iş adamlarının bir araya gelerek kurdukları bu dernek, hem ilimizin hem de ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktadır. Biz de emniyet olarak, halkımızın can ve mal güvenliğini korumak için görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. YOSİAD’ın desteğini her zaman hissediyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ederim” dedi.

YOSİAD heyeti ise, Yozgat'ta güvenlik ve iş dünyasının işbirliği içinde olmasının önemine vurgu yaparak, Emniyet Müdürü Tecimer'e başarılar diledi. Ziyaret, Yozgat'ın güvenliği ve iş dünyasının kalkınmasına yönelik işbirliğinin devam etmesi gerektiği konusundaki karşılıklı isteği yansıttı.

İlgili Haberler