Yozgat için gecesini gündüzüne katıyor!

Yozgat için gecesini gündüzüne katıyor!

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer gösterdiği çaba ve gayretle Yozgat kamuoyundan alkış alıyor.

A+A-

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer gösterdiği çaba ve gayretle Yozgat kamuoyundan alkış alıyor. Başkent Ankara’da yatırımların takipçisi olan, Yozgat’ta bir nefer gibi gece gündüz saha çalışmalarıyla milletin hizmetinde olan Başer, adeta örnek vekil profili çiziyor.

Milletvekili Başer çalışmalarıyla hem dikkat çekiyor hem takdir topluyor. Milletvekili Başer, Yozgat’ın eksikliklerinin giderilmesi, gelişim ve kalkınmasına lokomotif olacak yatırımların sağlanması, ödenek ihtiyaçlarının karşılanması için gece gündüz demiyor, çalışıyor.

Milletvekili Başer, Başkent Ankara’da Yozgat’ın tüm yatırımlarını bire bir takip edip, sonuç almaya devam ediyor.

Milletvekili Başer, Yozgat’ı yakından ilgilendiren konularda gecesini gündüzene katmaya devam ediyor.
Yozgat için Bakanlıklar başta olmak üzere üst düzey ziyaretlerini sıklaştıran Milletvekili Başer il ve ilçelerin taleplerinin karşılanmasında da etkin rol oynuyor.

HER ŞEY YOZGAT İÇİN

Mesaisini Yozgat’a yapılan yatırımların sonuçlanması için değerlendiren Milletvekili Başer, aksaklıkların ve eksikliklerin giderilmesi için de zaman gözetmeksizin çalışmalarına devam ediyor. Milletvekili Başer, kurumlara yapılacak ödeneklerin ivedilikle çıkarılmasında, iş olanaklarının sağlanması için yapılacak yatırımların yönlendirilmesinde gerek ilgili kurumlar gerekse bakanlıklar nezdinde girişimlerinede devam ediyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.