Yozgat için Ankara'ya çıkarma yaptılar

Yozgat için Ankara'ya çıkarma yaptılar

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Vali Ziya Polat ve Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat’a yapılan ve yapımı devam eden projelerle ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

A+A-

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Vali Ziya Polat ve Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat’a yapılan ve yapımı devam eden projelerle ilgili  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ziyaretinin ardından AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yılmaz’ında katılımı ile Vali Ziya Polat ve Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat’a yapılan ve yapımı devam eden projelerle ilgili  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

yozgat-ankara-cikarma-1.jpg

Bakan Kurum’un Yozgat’la ilgili projelere desteğini esirgemediğini vurgulayan Başkan Köse, “Sayın Bakanımızla, Çapanoğlu Büyük Camii Çevre Düzenleme Projemiz, Menekşe Evler Kentsel Dönüşüm ve Millet Bahçesi Projemizin son durumu hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Şehrimize değer katma yolunda her zaman yanımızda olan, desteğini esirgemeyen Kıymetli Bakanımıza şahsım ve şehrim adına teşekkür ediyorum.”diye konuştu.

 

İlgili Haberler