Yozgat düşmanları boş durmuyor! Yozgat Barosu göreve

Yozgat düşmanları boş durmuyor! Yozgat Barosu göreve

Sosyal medyada Yozgat ve Yozgatlılara saldıran hesapları arasına “Düşünen Hayvan” isimli bir Facebook sayfası da katıldı.

A+A-

Sosyal medyada Yozgat ve insanına saldıran hesapları arasına “Düşünen Hayvan” isimli bir Facebook sayfası da katıldı.

Zaytung’un benzeri paylaşımlar yaparak Yozgat insanının dini değerlerine, giyinişine, siyasi görüşlerine kadar her şeye saldıran, ahlaksızca yapılan yorumlara zemin hazırlayan siteye “Yozgat  ve Yozgat insanı size battı mı? diye sormadan edemiyoruz.

Sosyal medyada Yozgat ve Yozgatlılara saldıran hesapları arasına “Düşünen Hayvan” isimli bir Facebook sayfası da katıldı. Zaytung’un benzeri paylaşımlar yaparak Yozgat insanının dini değerlerine, giyinişine, siyasi görüşlerine kadar her şeye saldıran, ahlaksızca yapılan yorumlara zemin hazırlayan siteye “Yozgat  ve Yozgat insanı size battı mı? diye sormadan edemiyoruz.

Milletine, devletine bağlılığı ile bilinen, Türkiye'nin en fazla Şehit veren illeri arasında bulunan, havası sert, insanı mert diye bilinen Yozgat ve Yozgat insanına yapılan sosyal medyada amacını aşan saldırılar sıklaştı.

Yaptıkları paylaşımlarla Yozgat'ı ve Yozgat insanını, siyasi, dini, sosyo-kültürel tartışmaların merkezine oturtmaya çalışan, düpedüz dalga konusu yapan siteler arasına “Düşünen Hayvan” isimli bir Facebook sayfası da katıldı.

Haddini aşan paylaşımları ile büyük tepki toplasa da herhangi bir yaptırım uygulanmayan, bu sitenin kapatılması için tüm Yozgat halkının üzerine düşeni yapması bekleniyor. Daha önce de aynı zihniyetle hareket ederek Yozgat'a saldıran, ahlaksızca yorumlara zemin hazırlayan bu sitelere 'Yozgat ve Yozgat insanı size batıyor mu?" diye sormadan da edemiyoruz. Zaten isimleri ile yaptıkları paylaşımlar arasında ciddi bir bağ bulunan, hayvanlıklarını ortaya koyan ve aslında hem siyasi, hem de kapı yapıları ile kendilerini ele veren din düşmanı, inançlara saldırmakta hiçbir beis görmeyen bu sosyal medya alçaklarını toplumun vicdanına teslim etmek en doğru hareket olacak gibi gözüküyor.

yozgat-barosu.jpg

Yozgat ve Yozgatlılar üzerinden kin ve nefretlerini kusan bu sosyal medya hesaplarıyla ilgili Yozgat Barosu avukatlarını göreve çağırıyor, bu skandal olayın hesabını hukuki yollardan sormaya davet ediyoruz.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.