Yozgat bu markete akın edecek! 61 üründe dev indirim yapılacak

Yozgat bu markete akın edecek! 61 üründe dev indirim yapılacak

Türkiye genelinde market indirim kampanyalarıyla adından söz ettiren Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, tarihindeki en geniş kapsamlı indirim kampanyasını müjdeliyor.

A+A-

Türkiye genelinde market indirim kampanyalarıyla adından söz ettiren Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, tarihindeki en geniş kapsamlı indirim kampanyasını müjdeliyor. 61 farklı ürünü kapsayan bu dev kampanya ile müşterilere ekonomik alışverişin kapıları aralanıyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, düzenlediği haftalık indirim kampanyalarıyla müşterilerinin takdirini kazanmış bir marka olarak biliniyor. Bu hafta ise market devi, tüm zamanların en büyük indirim kampanyasını başlatarak dikkat çekiyor. 61 farklı ürünü kapsayan bu dev kampanya, 14 gün boyunca devam edecek.

Kampanya kapsamında dikkat çeken ürünler arasında süt, tereyağı, zeytinyağı, ton balığı, pirinç ve daha birçok temel gıda ürünü yer alıyor. Sütün litresi sadece 19 lira, Sütaş marka tereyağı 249 lira, zeytinyağı litre fiyatı ise sadece 165 lira olarak satışa sunulacak. Ton balığının kilosunu 58 liradan satan Tarım Kredi, pirincin kilo fiyatını ise 37 liraya çekerek vatandaşlara ekonomik alışverişin kapılarını aralıyor.

Kampanya sadece gıda ürünleriyle sınırlı değil. Türk kahvesinin 200 gramı sadece 44 lira, ayrıca kahve alanlara Torku marka kare çikolatanın 9 liraya satılacağı bilgisi de dikkat çekiyor. Dondurulmuş gıda kategorisinde ise kavurmanın kilosu 549 lira, 500 gram somon fileto ise sadece 109 lira olarak müşterilere sunulacak.

Yerli üretim çamaşır suyu 4 litresi 74 liradan ve 8 kilo toz çamaşır deterjanı ise 125 liradan satışa sunularak müşterilere geniş bir ürün yelpazesi üzerinden avantajlı alışveriş fırsatı sunuluyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, bu dev indirim kampanyasıyla Yozgatlı tüketicilere ekonomik alışverişin kapılarını aralarken, aynı zamanda Türkiye genelindeki müşterilerine uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri sunma sözü veriyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar, 14 gün boyunca Tarım Kredi Kooperatif Marketleri şubelerinde ve online alışveriş platformlarında bu cazip indirimleri yakalayabilecekler.

İlgili Haberler