Yozgat Bozok Üniversitesi de bayramlaştı

Yozgat Bozok Üniversitesi de bayramlaştı

Kurban Bayramı münasebetiyle Yozgat Bozok Üniversitesi Bozok Sosyal Tesisleri bahçesinde Akademik ve İdari personelin katılımıyla bayramlaşma töreni yapıldı.

A+A-

Pandemi tedbirleri kapsamında, birlik ve beraberliğinin güçlenmesi ve ortak manevi duyguların paylaşılmasına vesile olan bayramlaşma törenine, Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Akın, Prof. Dr. Güngör Yılmaz Prof. Dr. Yücel Güney Genel Sekreter Prof. Dr. Uğur Kölemen,  fakülte dekanları, akademik ve idari personel katıldı.

Bayramlaşma töreninde tek tek, her personelin bayramını kutlayan Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgat Bozok Üniversitesi ailesi olarak birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlar geçirilmesi dileklerinde bulundu.

bu2-4.jpg

Rektör Prof. Dr. Karadağ: “Bayramlar paylaşıldıkça çoğalan, büyüklerin hatırlandığı, küçüklerin sevindirildiği, sevinçlerin paylaşıldığı en güzel zaman dilimidir. Bu bayramlaşma töreni dolayısıyla da bu duyguyu tekrar yaşadık. Çünkü Bayramlar,  bizi biz yapan bizi millet yapan en önemli mayadır. Bizleri bu özel günde yalnız bırakmayan bayramlaşma törenimize katılan değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor; Kurban Bayramı’nın milletimize ve İslam alemine güzellikler getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.