Yozgat Belediyesi'nin projelerine tam not!

Yozgat Belediyesi'nin projelerine tam not!

Yozgat’ta ‘Gönül Belediyeciliği’ sloganıyla ortak akla ve fikir alışverişine önem gösteren Belediye Başkanı Celal Köse, istişare ve değerlendirme toplantılarını sürdürüyor. Başkan Köse, Ak Parti il teşkilatına projeler ile ilgili bilgilendirme yaptı.

A+A-

Yozgat’ta ‘Gönül Belediyeciliği’ sloganıyla ortak akla ve fikir alışverişine önem gösteren Belediye Başkanı Celal Köse, istişare ve değerlendirme toplantılarını sürdürüyor.

Başkan Köse, AK Parti il teşkilatı üyeleriyle bir araya gelerek yürütülen ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi. Geniş katılımlı ve samimi ortamda gerçekleşen buluşmada teşkilat üyeleri belediye projelerine tam not verdi.

Hizmet partisi

Belediye Başkanı Celal Köse’nin başlattığı istişare ve değerlendirme toplantısı Yozgat Belediyesi Bilal Şahin Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Toplantıya İl Başkanı Yusuf Başer, Kadın Kolları İl Başkanı İlknur Ünal, Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir, il yürütme kurulu üyeleri ve yönetim kurulu asil ve yedek üyeler katıldı.

Başkan Köse, Teşkilatlarla düzenli olarak bir araya geldiklerine değinerek, “Birlikten kuvvet doğar anlayışıyla AK Parti ailesi olarak daima biriz, beraberiz” dedi.

AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu belirten Başkan Köse, birlikten kuvvet doğar anlayışıyla AK Parti ailesi ile bir araya gelerek istişare de bulunduklarını ifade etti.

Sunum yaptı

Başkanı Köse, AK Parti il teşkilat yönetici ve üyelerine belediyenin çalışmalarını yerinde anlatmakla kalmadı, bir de sunum yaptı. Başkan Köse, devam eden projeler, kentin çehresini değiştirecek çalışmalar, yeni açılan caddeler ve bağlantı yollarına varıncaya kadar partililerine anlattığı hizmetler, parklardan dönüşüm alanlarına, mahalle konaklarından, asfaltlanan yollara kadar tüm yatırımları anlattı.
Yozgat’ta devam eden projeler ve planlanan projeler tanıtan Başkan Köse, partililerden tam not aldı.
Başkan Köse’nin bire bir sunumuyla kentteki yatırımlar hakkında bilgi sahibi olan partililer, memnuniyetlerini gizleyemedi.

İstişare önemli

Başkan Celal Köse, istişare mekanizmasını harekete geçirerek ortak akılla hizmet ürettiklerini belirterek, istişareye dayalı yönetim anlayışıyla hizmetlerin daha etkin ve verimli bir şekilde yapıldığını söyledi.

Toplantıda özellikle ilerleyen süreçte acil ihtiyaçlar bakımından belediye çalışmalarını değerlendirdiklerine vurgu yapan Başkan Köse, “Belediye çalışmaları açısından ivedilik gerektiren konular, ne tarz faaliyetler yürütmek gerektiğini burada bulunan teşkilatımızla birlikte tespit ediyoruz. Yapılması gerekenlerin dışında görüş ve önerileri olanlar var ise bunları istişare ediyoruz, birlikte çözüm üretiyoruz. En büyük amacımız istişare kültürü ile hareket etmek. Bu anlamda istişare mekanizmasını harekete geçirerek ortaya çıkacak fikirleri hayata geçirmek en önemli hedefimiz. Gerek vatandaşlarımızla, gerek teşkilatımızla gerekse siyasi olarak büyüklerimizle sürekli istişare içerisinde olduk” dedi.

Başkan Köse’ye teşekkür

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer ise AK Parti’nin belediyecilik anlayışının özünde şeffaflık, halka hizmet, değişim, gönüllere dokunma ve tevazu sahibi olmak öncelik olduğunu söyledi.

Yozgat’ta belediye hizmetlerinin vatandaş odaklı yürütüldüğüne değinen İl Başkanı Başer, hizmetlerinden dolayı Başkan Köse’ye teşekkür etti.

Başkan Köse ayrıca toplantıda partililer tarafından sunulan fikirleri dinledi. 

Yozgat Hakimiyet