Yozgat Belediyesi'nden eğitime destek

Yozgat Belediyesi'nden eğitime destek

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, yeni eğitim ve öğretim yılında okullara ziyaretlerini sürdürüyor.

A+A-

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, yeni eğitim ve öğretim yılında okullara ziyaretlerini sürdürüyor. İçerisinde şehrin silüetlerinin yer aldığı boyama kitabı, maske ve kolonyadan oluşan setleri öğrencilerle buluşturan Başkan Köse, öğretmen ve idarecilerin talepleri ile de yakından ilgileniyor.

3-024.jpg

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Agahefendi, Refika-Mustafa Kıymazaslan İlk ve Ortaokullarını ziyaret eden Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, eğitime destek olmayı sürdüreceklerini ifade etti.

4-009.jpg

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Köse, “Pandemi dolayısıyla öğrencilerimiz uzun süredir sınıf arkadaşlarından ve öğretmenlerinden uzak bir şekilde eğitim hayatlarını sürdürüyorlardı. Okullarımızın tekrar açılmasıyla birlikte bizde Yozgat Belediyesi olarak okullarımıza ziyaretlerimizi başlattık. Okul ziyaretlerimizde içerisinde şehrimizin silüetlerinin yer aldığı boyama kitabı, maske ve kolonyadan oluşan setleri öğrencilerimizle buluşturuyoruz. İdareci ve öğretmenlerimizinde taleplerini yerinde dinleyerek, tüm notlarımızı alıyoruz. İnşallah, Yozgat’ımızın geleceği çocuklarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Eğitime ve öğrencilerimize desteğimiz sürecek. Bu vesileyle, Yüce Rabbim’den tüm evlatlarımıza yeni eğitim ve öğretim yılında zihin açıklığı niyaz ediyor, öğretmen ve idarecilerimize kolaylıklar diliyorum” dedi.