Yozgat Belediyesi Celal Köse ile rekor kırdı!

Yozgat Belediyesi Celal Köse ile rekor kırdı!

Yozgat Belediyesi tarafından 27 mahallede başlatılan yol yapım ve asfalt çalışmaları aralıksız sürerken, kaliteli yollarla konforlu ulaşım dönemi yaşanıyor.

A+A-

Yozgat Belediyesi ekipleri, vatandaşların ulaşım konforunu arttırmak için yol düzenleme, beton yol ve asfaltlama çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Yozgat’ta 27 mahalleye 78 bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Yozgat Belediyesi tarafından 27 mahallede başlatılan yol yapım ve asfalt çalışmaları aralıksız sürerken, kaliteli yollarla konforlu ulaşım dönemi yaşanıyor.

Yozgat’ta mahalle yollarını sorun olmaktan çıkaran ve genişletme çalışmalarına ağırlık veren Belediye mevcut yolları daha sağlıklı hale getirmek amacıyla çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

1-084.jpg

YOLLARA SICAK DOKUNUŞ

‘Yozgat için Aşkla Canla Başla’ sloganıyla hizmet programı hazırlayan Yozgat Belediyesi kentin dört bir yanını sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyor. Belediye kent genelinde bu yıl 78 bin ton asfalt kullanarak yolları daha modern hale getirdi.

Yozgat’ta yol çalışmalarına ağırlık veren belediye, kent merkezinde ana arterler, ara sokaklarda ve yeni imara açılan yollarda sıcak asfalt ve yol yapım çalışmalarını gerçekleştirdi. Daha yaşanılabilir bir Yozgat için belediye ekipleri sahada 7/24 çalışmalarının sürdürdü.

HİZMETTE ‘CELAL’LENDİ

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, göreve geldikleri günden bu güne 27 mahalle, 70 cadde ve sokakta toplam 78 bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yol çalışmalarına öncelik verdiklerini aktaran Başkan Köse, asfalt sezonu başında belirledikleri hedefe adım adım ilerlediklerini söyledi.

Tüm mahallelerde ekiplerin gece gündüz çalıştığını ifade eden Başkan Köse, “Yozgat’ın her köşesine ulaşımın daha kolay olması için tüm ekiplerimizle, mahallerimizde de yol yapım ve bakım çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz” dedi.

Yozgat’ta asfaltsız cadde ve sokak bırakmayacaklarına dikkat çeken Başkan Köse, şehir merkezinde vatandaşlar hangi hizmeti alıyorsa kenar mahallelerin de aynı hizmeti alması noktasında çalıştıklarına vurgu yaptı.

Yozgat Hakimiyet