Yozgat Belediye Başkanı Köse makamı bırakıp gönüllere girdi

Yozgat Belediye Başkanı Köse makamı bırakıp gönüllere girdi

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, ortaya koydukları yoğun ve uyumlu çalışmalar neticesinde merkeze uzak mahallelere yatırım götürülmesine imkan sağlıyor.

A+A-

‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışı ile hareket eden Belediye Başkanı Celal Köse, makamda oturmak yerine halkın arasına girerek istişarelerde bulunuyor.

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, günlük mesaisine belediye çalışmalarını inceleyerek başlarken, mahallelerin sorunlarını istişare edip yapılacaklar hakkında vatandaşlarla istişare ediyor.

26102021-61781933c4c76-default.png

Vatandaşların istek, talep ve beklentilerini de dinleyen Başkan Köse, ortaya koydukları yoğun ve uyumlu çalışmalar neticesinde merkeze uzak mahallelere yatırım götürülmesine imkan sağlıyor.

Başkan Köse, “ Yukarı Nohutlu Mahallemizde asfalt serimi yapan ekip arkadaşlarımızın çalışmalarına katılarak incelemelerde bulunduk. Şehrimizin bütün eksiklerini gidermek için canla başla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Köse, vatandaşa rağmen karar almadıklarını, her zaman halkın içinde olduklarını ve taleplerinizi dinlediklerine vurgu yaptı.

Yozgat Hakimiyet