Yozgat Belediye Başkanı Köse her fırsatta bunu yapıyor

Yozgat Belediye Başkanı Köse her fırsatta bunu yapıyor

Katılımcı yönetim anlayışıyla planlamalarını hayata geçiren Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse toplumun her kesimiyle bir araya gelerek hem istişare ediyor hem de fikir alış verişinde bulunuyor.

A+A-

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, hizmet standardının yükselmesine katkı sağlayan ‘istişare ve değerlendirme toplantılarına’ büyük önem veriyor.

 Belediye hizmetlerinin yanı sıra saha çalışmalarını devam ettiren Başkan Köse, istişare ve görüş alışverişi toplantılarıyla taçlandırıyor.

Katılımcı yönetim anlayışıyla planlamalarını hayata geçiren Başkan Köse toplumun her kesimiyle bir araya gelerek hem istişare ediyor hem de fikir alış verişinde bulunuyor.

SENDİKALARLA BİR ARAYA GELDİ

Başkan Köse, ‘İstişare ve Değerlendirme Toplantıları’ kapsamında sendika başkan ve temsilcileri ile biraraya geldi.

Toplantılar da yapılan çalışmaları anlatan Başkan Köse, kent için önerisi olan kamuoyunun her kesimini dinliyor.

Başkan Köse, “Sendika başkanları ile gerçekleştirilen toplantı verimli geçti. Toplantımızda kıymetli Başkanlarımızın fikirlerinden istifade ettik.Değerli Sendika Başkanlarımıza katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

HER FİKİR ÖNEMLİ

Başkan Köse, ortak akıl Yozgat anlayışı çerçevesinde hareket ederek, toplumun her kesimiyle da bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.

Başkan Köse, belediye hizmetleri planlamaları kapsamında oluşturduğu yol haritasına her gün yeni bir durak ekliyor. Mesaisinin büyük bölümünü sahada geçiren Başkan Köse, saha çalışmalarının dışında durum değerlendirmesi, görüş alışverişi ve istişare buluşmalarına da imzasını atıyor. Başkan Köse, yaşanabilir Yozgat için birlik ve beraberliğe vurgu yapıyor.

İSTİŞARE TOPLANTISI

Belediye Başkanı Köse, bu doğrultuda organize edilen istişare toplantısında sendika başkan ve yöneticileri ile buluştu.
Belediye hizmetleri ve yatırımları hakkında bilgi veren Başkan Köse, ileriye dönük hazırlanan projeleri anlattı.

Konuşmasının ardından sendika başkan ve yöneticilerin de görüş, fikir ve önerilerine kulak veren Başkan Köse, kente hizmet noktasında her ayrıntıyı derinlemesine müzakere etmekte fayda olacağını belirterek, bunun aynı zamanda birlik ve beraberliği daha da perçinleyeceğini kaydetti.

Başkan Köse, “Yol haritamızı oluşturmamızda bize çok büyük katkılar sağlayan istişare toplantılarımızı sürekli hale getirdik. Her fikir, her görüş, her bakış bizim için önemli. Yozgat’ımızı yaşanılır modern bir şehir haline getirmek için elimizden gelen bütün çaba ve gayreti sarf ediyoruz. Şehirlerde farklı bir hizmet yapıldığında dikkat çekiyorsa Yozgat’ımızda da farklı hizmetleri vatandaşlarımızla buluşturma amacındayız. Sözlerimiz asla vaatte kalmıyor, icraata dönüşüyor” şeklinde konuştu.

Yozgat Hakimiyet

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.