Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse: Vatandaşı mağdur etmeyeceğiz

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse: Vatandaşı mağdur etmeyeceğiz

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, saat kulesi, dörtyol kavşağı ve eski askerlik şubesi arasında yol ve kaldırım düzenleme çalışması başladıklarını belirterek, vatandaşların mağdur etmeden çalışmaları tamamlayacaklarını söyledi.

A+A-

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse,  saat kulesi, dörtyol kavşağı ve eski askerlik şubesi arasında yol ve kaldırım düzenleme çalışması başladıklarını belirterek, vatandaşların mağdur etmeden çalışmaları tamamlayacaklarını söyledi.

calismalar-2.jpg

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, beraberinde Başkan Yardımcısı Murat Tanışman ve ilgili birim müdürleri ile birlikte Saat Kulesi güzergahında başlanılan yol, kaldırım, çevre düzenlemesi ve aydınlatmanın yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. Çalışmaları yakından takip eden Başkan Köse, burada gazetecilere yaptığı açıklamada pandemi dolayısıyla tam kapanma kararı alınmasıyla birlikte belediye olarak Yozgat’ın kalbi konumundaki Saat Kulesi ve çevresinin daha estetik ve daha güzel bir görünüme kavuşması için başlattıkları çalışmayı bayrama kadar bitirmeyi planladıklarını ifade etti.

Geçen yıl başlattıkları düzenleme çalışmasında belediye ve saat kulesi arasındaki yol, kaldırım ve aydınlatma çalışmasını tamamladıklarını hatırlatan Başkan Köse, “Şimdi de pandemi sürecinde kısıtlamayı da fırsat bilerek vatandaşın mağdur etmeden saat kulesi, dörtyol kavşağı ve eski askerlik şubesi arasında çalışma yapacağız. Bu çalışmalarımızı inşallah bayram öncesinde tamamlayacağız” diye konuştu.