Yerköy’de hasta kabulüne başladı! Hemen MHRS’den randevunuzu alın

Yerköy’de hasta kabulüne başladı! Hemen MHRS’den randevunuzu alın

Yerköy Hastanesi'nde Nöroloji Uzmanı Dr. Merve Akdeniz hasta kabulüne başladı.

A+A-

Yerköy Hastanesi, nöroloji alanında uzmanlaşmış Dr. Merve Akdeniz'i hastane bünyesinde hasta kabul etmeye başladı. Dr. Akdeniz, nöroloji alanında yaşanan çeşitli rahatsızlıklara yönelik tedavi ve tanı hizmetleri sunacak.

Nöroloji uzmanı Dr. Merve Akdeniz, nörolojinin insan vücudunun ana kontrol merkezi olan beyin-sinir sistemini inceleyen bir tıp dalı olduğunu belirtti. Nörolojik hastalıkların çok farklı şikayetler ve bulgularla ortaya çıkabilen, çeşitli organ sistemlerini etkileyebilen ve multidisipliner bir yaklaşım gerektiren hastalıklar olduğunu vurguladı.

Dr. Akdeniz, hastanenin sahip olduğu gelişmiş teknolojik donanım ve laboratuvar imkanlarıyla nörolojik hastalıkların doğru tanı ve tedavisinin daha etkili bir şekilde gerçekleştirilebileceğine dikkat çekti. Ayrıca, hastanenin tanısal başarıyı artırmak ve hastalarına daha iyi hizmet sunmak için teknolojik görüntüleme yöntemleri, laboratuvar tetkikleri ve muayene hizmetleri sunduğunu söyledi.

Dr. Akdeniz, nöroloji alanında yaşanan başlıca şikayetleri ve hastalıkları da sıralayarak, hastaların doğru tanı ve tedavi için gereken tetkiklerin ve muayenelerin yapılmasının önemine vurgu yaptı. Nöroloji uzmanları olarak hastaların yanında olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Hastane yönetimi, nöroloji uzmanı Dr. Merve Akdeniz'in katkılarıyla nörolojik hastalıklara yönelik daha iyi bir sağlık hizmeti sunmayı hedefliyor.

İleri Gazetesi