Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz: Yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz: Yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor

Yozgat'ın Yerköy ilçesinde, Belediye ekipleri tarafından yürütülen yol yapım çalışmaları, ilçenin çeşitli mahallelerinde altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla birlikte aralıksız devam ediyor.

A+A-

Yozgat'ın Yerköy ilçesinde, Belediye ekipleri tarafından yürütülen yol yapım çalışmaları, ilçenin çeşitli mahallelerinde altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla birlikte aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, bu çalışmaları yerinde inceleyerek, Karacaşar ve Kale Mahallelerindeki yol yapım çalışmalarının hızla sürdüğünü açıkladı.

Başkan Yılmaz, yaptığı açıklamada, "Karacaşar ve Kale Mahallelerimizde vatandaşlarımızın daha konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte vatandaşlarımızın ulaşım sorunu çözülecek. Yerköy'ümüzün daha yaşanabilir bir şehir olması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu kapsamda ilçemizin altyapı ve üstyapı sorunlarını çözmek için yoğun bir çalışma yürütüyoruz" ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz, çalışmalara katkı sağlayan ekiplere teşekkür ederek, "Çalışmaların sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Yol yapım çalışmalarının yanı sıra ilçenin diğer mahallelerinde de çeşitli altyapı ve üstyapı çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Yılmaz, çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını vurguladı. Yılmaz, ilçenin daha modern ve gelişmiş bir yapıya kavuşması adına yoğun gayretle çalıştıklarını belirtti.

Etiketler : ,
İlgili Haberler