Whatsapp kullanıcılarına iyi haber! Ertelendi

Whatsapp kullanıcılarına iyi haber! Ertelendi

Ülkemizin kullanıcıların en çok tercih ettiği mesajlaşma uygulamalarından birisi olan, Whatsapp son günlerde kullancılarına getirmiş olduğu yeni sözleşme ile büyük tepkilerle karşılaşmıştı. Whatsapp çok fazla kullanıcı kaybettiği için geri adım attı.

A+A-

Ülkemizin kullanıcıların en çok tercih ettiği mesajlaşma uygulamalarından birisi olan, Whatsapp son günlerde kullancılarına getirmiş olduğu yeni sözleşme ile büyük tepkilerle karşılaşmıştı. Whatsapp çok fazla kullanıcı kaybettiği için geri adım attı. Kullanıcıların mesajları yeniden güvende olacak...


WHATSAPP KULLANICILARINA MÜJDE


Ülkemizin kullanıcıların en çok tercih ettiği mesajlaşma uygulamalarından birisi olan, Whatsapp son günlerde kullancılarına getirmiş olduğu yeni sözleşme ile büyük tepkilerle karşılaşmıştı. Whatsapp tarafından kullanıcılarının mesajlarının güvenliğini tehlikeye atan maddeler paylaşılmıştı. Whatsapp kullanıcıları birçok çeşitli platformlardan tepki göstererek şikayetlerini dile getirdiler. Birçok kullanıcısı ise Whatsapp uygulamasını silerek tepkilerini göstererek diğer uygulamalara yöneldi.
Whatsapp'ın yaptığı yeni sözleşme çok fazla tepki aldığı için Whatsapp bu kararını ertelemişti. Whatsapp erteleme yoluna yönelse de kullanıcılarını kaybetmesine çare olmadı. Tahminlere göre Whatsapp kullanıcılarının tepkilerini dikkate alarak kararını değiştirecek veya iptal edecektir.


Whatsapp'ın vereceği kararı önümüzde ki günlerde belli olacağı düşünülüyor, uygulamanın kullanıcıları tepkilerini kararlı bir şekilde gösterecekler gibi görünüyor...