Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak? Seyirci merakla bekliyor

Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak? Seyirci merakla bekliyor

Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak? Seyirci merakla bekliyorTRT 1'in en çok sevilen dizilerinden olan, pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi, reyting rekortmeni Uyanış: Büyük Selçuklu'da yeni bölümde çok kritik gelişmeler olacak.

A+A-

TRT 1'in en çok sevilen dizilerinden olan, pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi, reyting rekortmeni Uyanış: Büyük Selçuklu'da yeni bölümde çok kritik gelişmeler olacak. Yarın akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yeni bölüm merakla bekleniliyor.


Uyanış: Büyük Selçuklu heyecan ve aksiyon dolu yeni bölümleri ile seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Her bölüm aksiyonun daha fazla arttığı dizi reytinglerde ve sosyal medyada gündeme gelmeye devam ediyor.


Yeni bölümde Sultan Melikşah'ın oğlu Melik Tapar imalathanede Haçlılarla girdiği cenkte yaralanmıştı. Sencer ise Turna'ya isyan edenleri cezalandırdı ve görevine geri dönmüştü. Sencer, kardeşi Melik Tapar'ın yaralandığını duyunca ne yapacak? Sultan Melikşah, Tapar'a yapılan saldırının intikamını nasıl alacak? Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümde belli olacak.