Türkiye'nin ilk şehir hastanesi talepleri tek tek dinliyor

Türkiye'nin ilk şehir hastanesi talepleri tek tek dinliyor

Yozgat Şehir Hastanesi, idari ekibinin öncülüğünde düzenlenen servis ziyaretleriyle hasta ve personel taleplerine kulak veriyor.

A+A-

Yozgat Şehir Hastanesi, idari ekibinin öncülüğünde düzenlenen servis ziyaretleriyle hasta ve personel taleplerine kulak veriyor. "Hastalarımızla Her Daim Beraberiz" sloganıyla gerçekleştirilen ziyaretlere Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, Başhekim Yardımcısı Dr. Mete Selvi, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Elif Tinel ve sorumlu hemşireler katıldı.

imrendigim-hastaneleri-vatanimda-goruyorum-3.jpg

Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, her hafta bir servisi ziyaret ettiklerini belirterek, "Olumlu dönüşler alıyoruz. Hastalarımızı ve hasta yakınlarımızla beraber personelimizle görüşerek sağlık hizmetimizi daha da üst seviyelere çıkaracağız" dedi.

imrendigim-hastaneleri-vatanimda-goruyorum-4.jpg

Ziyaretlerin birinde konuşan Fizik Tedavi Hastası Fatma Yöndemli, yurt dışında geçen çocukluğunu hatırlatarak, "Oradaki hastaneleri gördüğümde hep imrenirdim. Keşke bizim vatanımızda da böyle hizmet böyle hastaneler olsun diye düşünürdüm. Şimdi görüyorum ki oradaki hastaneleri aratmıyor ve geçmiş durumda. Yozgat Şehir Hastanesi'ne geldiğim günden bugüne tam bir aile ortamında tedavi alıyorum" dedi.

Başhekim Kozan, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, "Her hafta bir servisimizi ziyaret ediyoruz. Tedavi alan hastalarımızın isteklerini, şikayetlerini dinliyoruz. Yönetimimizdeki doktorlarımız ve müdürlerimiz kendi branşlarında kontrollerini yaparak hastaya yalnız olmadığını hissettirmeye devam ediyor. Ayrıca servisteki işleyişi de kontrol ediyoruz. Her ayrıntıyı düşünüp varsa aksayan yerlerin düzelmesini tamamlıyoruz" şeklinde konuştu.

imrendigim-hastaneleri-vatanimda-goruyorum-1.jpg

Yozgat Şehir Hastanesi, hasta memnuniyetini ön planda tutarak, sunduğu kaliteli sağlık hizmeti ve hasta odaklı yaklaşımıyla bölgedeki önemli bir sağlık merkezi olma yolunda ilerliyor.

İlgili Haberler