Turan Düz yeniden seçilerek güven tazeledi

Turan Düz yeniden seçilerek güven tazeledi

Ankara Yozgatlılar Birlik ve Dayanışma Vakfının 8. Olağan kongresinde Turan Düz güven tazeledi.

A+A-

Ankara Yozgatlılar Birlik ve Dayanışma Vakfının 8. Olağan kongresinde Turan Düz güven tazeledi.
Ankara Şafaktepe parkı içinde ki Yozgat Kültür Evi’nde düzenlenen genel Kurula Ankara Anap milletvekili ve eski Devlet Bakanı Mehmet Çevik, Eski Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Av. Yıldırım Ak, DUYKON eski genel başkanı ve Ankara Yozgatli dernekler federadyonu Genel Başkanı Ahmet Koç, katıldı.

Yozgat’a ve Yozgat’lıya hizmet amacıyla 25 yıl önce Ankara’da 66 üye ile kurulan Yozgatlılar Birlik ve Dayanışma Vakfı (YOBİDAV) üç yılda bir yapılmakta olan kongrenin gündem gereği, Divan Başkanlığına Av. Ali Çelikkaya, yardımcılığına Adem Gökhan Kocaay, kâtipliği Mustafa Solmaz seçildi.

Bütün kararların oybirliği ile alındığı kongre çalışmaları pandemi kurallarına uygun olarak yapıldı.

Vakfın Başkan Turan Düz misafirleri selamlayan bir konuşma yaptı ve birlikde görev yaptığı yönetim Kuruluna hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Genel Kurulda, Durak Turan DÜZ Başkanlığa oybirliği ile tekrar seçildi. Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurullarına yeni üyeler seçerek güven tazeledi.

Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Durak Turan Düz, Ibrahim Uyar, Sefer Kalaman, Kürşat Bacanlı, Hakan Yıldız, Ümit Çevik, Fuat Ülger

Tekrar başkanlığa seçilen Durak Turan Düz, yaptığı teşekkür konuşmasında, “Kurucusu olduğum ve daima hizmetinde bulunduğum; gururumuz olan Vakfımıza yeniden beni seçen siz üyelerimize ayrı,ayrı teşekkür ediyoru. Yeni yönetime seçilen arkadaşlarıma hizmet ve çalışmalarda başarılar diliyorum. Sizlerin güvenine layık olmaya devam edecegiz” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.