TRT 1'in bomba dizisi Teşkilat başlıyor! Hangi oyuncular dizide yer alıyor?

TRT 1'in bomba dizisi Teşkilat başlıyor! Hangi oyuncular dizide yer alıyor?

Yeni sezona bomba gibi girecek yapımlara imza atan TRT 1, iddialı bir dizi ile ekranlara gelmek için gün sayıyor. Medyanın gündemine gelen dizi uzun zamandır hazırlıklarını sürdüyordu.

A+A-

Yeni sezona bomba gibi girecek yapımlara imza atan TRT 1, iddialı bir dizi ile ekranlara gelmek için gün sayıyor. Medyanın gündemine gelen dizi uzun zamandır hazırlıklarını sürdüyordu. Teşkilat olarak bilinen dizi geçtiğimiz günlerde ismi değiştirilip Ankara olduğu söylentiler arasındaydı. Ancak yeniden bir değişikliğe gitti duyuruldu.


TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşacak dizi Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu edecek. Dizide yer alacak isimler ise Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu ve Ezgi Şenler gibi ünlü oyuncular yer alıyor.


Çekimlere Ankara'da başlayan Teşkilat dizisi çekimleri devam ediyor. Çekimlerinin devam ettiği dizinin 3 bölümünün hazır olduğu biliniyor. Dizinin ne zaman ekranlara geleceği bilinmese de yakın bir zamanda ekranlara gelmesi bekleniyor. Gazeteci Birsen Altuntaş dizinin adının yeniden değiştirildiğini ve Teşkilat olduğunu duyurdu.

 

Etiketler : ,