TOKİ konutları  ne zaman teslim edilecek?  Ak Parti Yozgat Milletvekili Başer açıkladı

TOKİ konutları ne zaman teslim edilecek? Ak Parti Yozgat Milletvekili Başer açıkladı

Yozgat’ta yapım inşaatında sona gelinen Merkez Mutafoğlu Mahallesi 2.Mıntıkada bulunan TOKİ Konutlarının ne zaman teslim edileceği ile ilgili Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer açıklamalarda bulundu

A+A-

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Yozgat’ta yapım inşaatında sona gelinen  Merkez Mutafoğlu Mahallesi 2.Mıntıkada bulunan TOKİ Konutlarının yıl sonuna kadar tamamlanarak mart ayın hak sahiplerine teslim edileceğini söyledi.

fb-img-1630001998784.jpgfb-img-1630001998784.jpg

Milletvekili Yusuf Başer, beraberinde AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı ve bazı partililer ile birlikte yapım inşaatı devam eden TOKİ inşaatında incelemelerde bulundu.

Müteahhit firmadan bilgiler alan Milletvekili Başer, konutlarımızı yıl sonuna kadar tamamlıyoruz. Mart ayında hak sahiplerine teslim edeceğiz. Bu vesile ile şimdiden Yozgat’ımıza  hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

TOKİ İnşaatı incelemelerinin ardından Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret eden Milletvekili Başer, Başkan Uğur Bektaş’tan, çalışmaları ve  esnafın durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Bektaş ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Başer’e ve beraberindekilere teşekkür etti.