Sosyal medyada hızla yayıldı! Serdar Ortaç’ı kalp krizi geçirtip öldürdüler

Sosyal medyada hızla yayıldı! Serdar Ortaç’ı kalp krizi geçirtip öldürdüler

Türkiye’de sosyal medya platformlarından hemen hemen her gün bir ünlü ismin ölüm haberiyle ilgili paylaşımlarda bulunuluyor. Bu kez sosyal medya yalancıların son hedefi Serdar Ortaç oldu.

A+A-

Türkiye’de sosyal medya platformlarından hemen hemen her gün bir ünlü ismin ölüm haberiyle ilgili paylaşımlarda bulunuluyor. Bu kez sosyal medya yalancıların son hedefi Serdar Ortaç oldu. Serdar Ortaç’ın kalp krizi geçirerek öldüğü şeklindeki yalan haber hızlı bir şekilde yayıldı.

1-066.jpg

SEVENLERİNİ KORKUTTU

Serdar Ortaç ile ilgili sosyal medyada ortaya atılan bir yalan haber ortalığı karıştırdı. Sanatçı Serdar Ortaç'ın vefat ettiği haberleri gündeme düştü. Serdar Ortaç'ın sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapıldı.

Serdar Ortaç'ın sağlık durumuyla ilgili sosyal medyada orta atılan iddia sevenlerini korkuttu. Serdar Ortaç'ın sosyal medya hesabından konuyla ilgili son dakika açıklaması yapıldı.

PEKİ AMA SERDAR ORTAÇ KALP KRİZİ Mİ GEÇİRDİ?

Serdar Ortaç'ın vefat ettiği yönündeki haberlerle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapıldı. Konuyla ilgili @Serdarsortac hesabından yapılan açıklamada, ''Serdar Ortaç kalp krizi geçirerek vefat etti yönündeki haberler yanlış haberdir.'' paylaşımı yapıldı.