Sorgun'un nabzını tutmaya devam ediyor! Daha ileriye taşıma sözünü yineliyor

Sorgun'un nabzını tutmaya devam ediyor! Daha ileriye taşıma sözünü yineliyor

Sorgun Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sorgun Belediye Başkan adayı Mustafa Erkut Ekinci, kentteki esnafları ziyaret ederek onlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

A+A-

Sorgun Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sorgun Belediye Başkan adayı Mustafa Erkut Ekinci, kentteki esnafları ziyaret ederek onlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde samimiyet ve güven mesajları veren Başkan Ekinci, ilçenin geleceği için birlikte hareket etme çağrısı yapıyor.

Başkan Ekinci'nin esnaf ziyaretleri kapsamında yaptığı açıklamalara göre, kentte kurulan güzel diyalog, samimiyet ve güven ortamının devam edeceği vurgulanıyor. Başkan Ekinci, ilçenin daha da güzel yarınlara taşınması için birlikte çalışmanın önemine değinerek, vatandaşların da desteğiyle Sorgun'u daha ileriye taşıma sözü veriyor.

Esnaf ziyaretlerinde Başkan Ekinci, esnaflara hayırlı işler ve bol kazançlar dileyerek, onlarla sohbet etme fırsatı buluyor. Her fırsatta hemşehrileriyle bir araya gelmeye özen gösteren Başkan Ekinci, bu doğrudan iletişim sayesinde ilçedeki sorunları daha yakından tanıma ve çözme amacını taşıyor.

Başkan Ekinci'nin esnaf ve vatandaşlarla gerçekleştirdiği birebir görüşmelerde, Sorgun Belediyesi'ne duyulan güvenin ve eşitçe dağılan kaliteli hizmetin memnuniyetle karşılandığı belirtiliyor. Vatandaşların, belediyenin şeffaf ve etkili çalışmaları sayesinde şehirlerine duydukları güvenin altını çizen Ekinci, her geçen gün artan desteğe teşekkür ediyor.

Başkan Ekinci'nin açıklamalarında, "Hemşerilerimiz ile her noktada bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Yegane kazancı alın teri olan esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Gittiğimiz her yerde gösterdikleri alakadan dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Kentimizde kurduğumuz bu güzel diyalog, samimiyete dayalı güven ortamı devam edecek. Şehrimizi ve ülkemizi daha güzel yarınlara hep birlikte taşıyacağız. Hemşehrilerimize güler yüzleri ve hoş sohbetlerinden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı ve bereketli işler diliyorum" şeklinde ifadelere yer veriliyor.

Başkan Ekinci'nin esnaf ziyaretleri, ilçede yaşayanların beklentilerine daha yakından odaklanarak, gelecek dönemde yapılacak çalışmalar için bir yol haritası çizilmesine katkı sağlıyor. Hemşehrilerinin memnuniyeti ve güveniyle ilerleyen Başkan Ekinci, ilçenin kalkınması için elinden gelen çabayı sarf etmeye devam ediyor.

Etiketler :
İlgili Haberler