Sorgun'un başarılı iş insanlarından bir isim daha aday adaylığını açıkladı

Sorgun'un başarılı iş insanlarından bir isim daha aday adaylığını açıkladı

Sorgun'un başarılı iş insanlarından Onur Akyüz, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için AK Parti'den Sorgun Belediye Başkanlığı Meclis üyeliği aday adaylığını açıkladı. İ

A+A-

Onur Akyüz, Sorgun Belediye Başkanlığı Meclis Üyeliği İçin Aday Adayı Oldu

Sorgun'un başarılı iş insanlarından Onur Akyüz, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için AK Parti'den Sorgun Belediye Başkanlığı Meclis üyeliği aday adaylığını açıkladı. İş hayatındaki başarılarıyla tanınan Akyüz, ilçesine daha fazla hizmet etme amacıyla adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

Akyüz, yaptığı açıklamada, Sorgun'a daha iyi ve güzel hizmetler sunabilmek adına belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusu yaptığını belirtti. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Sorgun'a daha fazla hizmet etmek ve kalkındırmak amacıyla yola çıktıklarını ifade etti. Akyüz, bu sürecin kendisi için bir onur olduğunu vurgulayarak, ilçesine katkı sağlama arzusunu dile getirdi.

Onur Akyüz Kimdir?

1997 yılında Behçet ve Nurcan Akyüz'ün ilk evladı olarak dünyaya gelen Onur Akyüz, ilk, orta ve lise eğitimini Sorgun'da tamamladı. Vatani görevini 2020 yılında tamamladıktan sonra aile şirketi olan Akyüzler Otomotiv'de genel müdür olarak iş hayatına devam etmektedir. 2021 yılında AK Parti Gençlik Kolları'na üye olarak yönetim kurulu üyeliği yapan Akyüz, 2024 yılı mahalli idareler seçimlerinde belediye meclis üyeliği için aday adayı oldu.

Onur Akyüz'ün, Şerife Selin Akyüz ile mutlu bir evliliği bulunmaktadır ve bu birliktelikten bir erkek evladı doğmuştur. İngilizce bilgisinin orta düzeyde olduğu belirtilen Akyüz, genç yaşına rağmen iş dünyasında ve siyasette gösterdiği başarılarla dikkat çekmektedir.

Haberin detaylarını öğrenmek ve Onur Akyüz'ün seçim sürecindeki çalışmalarını takip etmek için kamuoyu merakla beklemektedir.

Etiketler : , ,
İlgili Haberler