Sorgun'da büyük sevinç yaşandı: Heyecanlı bekleyiş sona erdi

Sorgun'da büyük sevinç yaşandı: Heyecanlı bekleyiş sona erdi

Yozgat'ın Sorgun ilçesinde, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının ilk ara tatilinin ardından öğrenciler, okullarına kavuşmanın sevincini yaşadı.

A+A-

Sorgun ilçesinde, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının ilk ara tatilinin ardından öğrenciler, okullarına kavuşmanın sevincini yaşadı. Yapımı tamamlanarak yeni eğitim ve öğretim yılına hazır hale getirilen Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, 32 derslikli modern bir eğitim kurumu olarak öğrencilere kapılarını açtı.

ogrencilerimiz-okullarina-kavustu-2.jpg

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, okulun açılışını gerçekleştirerek incelemelerde bulundu. İlçe Müdürü Musa Öcal'ın eşlik ettiği ziyarette Altınkaynak, okulun genel durumu hakkında bilgi aldı ve öğrencilerle bir araya geldi.

İl Müdürü Altınkaynak, öğretmen odasını ziyaret ederek okulun hayırlı olması dileğini iletti. Ayrıca, yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında öğretmenlerle istişarede bulunarak, eğitim camiasına verdikleri destek ve emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Sınıfları gezen Altınkaynak, öğrencilerle bire bir sohbet ederek onların ilk izlenimlerini dinledi. Eğitim-öğretim faaliyetlerinin başlamasıyla birlikte, öğrencilerin motivasyonunu yükseltmek adına yapılan bu ziyaret, öğrenci-öğretmen etkileşimini güçlendirdi.

ogrencilerimiz-okullarina-kavustu-3.jpg

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, modern altyapısı ve donanımıyla öne çıkarken, öğrencilere daha iyi bir eğitim ortamı sunmayı hedefliyor. Yeni eğitim döneminin başlamasıyla birlikte, okulda gerçekleştirilen bu ziyaret, eğitim camiasını bir araya getirerek geleceğe umutla bakmalarına vesile oldu.

Etiketler : ,
İlgili Haberler