Sorgun Belediye Başkanı Ekinci: 500 çocuğumuza futbol eğitimi veriyoruz

Sorgun Belediye Başkanı Ekinci: 500 çocuğumuza futbol eğitimi veriyoruz

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci tarafından Sorgun Belediyespor Futbol Takımı'nın altyapı kadrosunda yer alan çocuklara ziyaret gerçekleştirildi.

A+A-

Sorgun Belediyesi olarak Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte büyük futbol alt yapı projesini hayata geçirdiklerini bildiren Başkan Ekinci, proje ile Sorgun Belediyespor takımlarında kendi çocuklarının yer almasını istediklerini söyledi.

"TÜM İMKANLARIMIZI KULLANMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci ziyareti esnasında hayata geçirilen alt yapı projesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

2-011.jpg

Alt yapı projesi hakkında Ekinci, "Sorgun Belediyesi olarak Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte büyük futbol alt yapı projemizi hayata geçirdik. Proje kapsamında doğum yılı 2003-2013 yılları arasında olan 500 çocuğumuza futbol eğitimi veriyoruz. İstiyoruz ki Sorgun Belediyespor'un takımlarında kendi çocuklarımız yer alsın. Çocuklarımızın bedensel, zihinsel gelişimlerini destekleyerek sosyal yaşantılarının düzenlenmesi ve birçok zararlı alışkanlığı edinmeden önce hayatlarına dokunup, çocuklarımıza daha güzel bir gelecek sağlamak için tüm imkanlarımızı kullanmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.