SORGED'den doğa yürüyüşü! Katılım ücretsiz

SORGED'den doğa yürüyüşü! Katılım ücretsiz

Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) tarafından Yozgat'ın Aydıncık ilçesinde bulunan Kazankaya Kanyonu'nda "Doğa Yürüyüşü" yapılacak.

A+A-

Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, Sorgun Gençlik Derneği koordinatörlüğünde ve Sorgun Gençlik Merkezi işbirliğinde yürütülen “Genç Değişim, Genç Gelişim” başlıklı proje çerçevesinde Aydıncık Kazankaya Kanyonunda "Doğa Yürüyüşü" düzenlenecek.

KONTENJAN 40 KATILIMCI İLE SINIRLI

Düzenlenecek olan Doğa Yürüyüşü hakkında SORGED tarafından yapılan açıklamada, "Doğa Yürüyüşü, 18 Eylül Cumartesi günü Saat 09:00'da başlayıp, 17:00'de sona erecek. Programa 15-30 yaş arası gençler katılım sağlayabilir. Kontenjan 40 katılımcı ile sınırlıdır. Program kapsamında öğle yemeği ve ikramlar ücretsiz olacak. Bu program yüz yüze düzenlenecektir. Dolayısıyla sadece Yozgat bölgesinde ikamet eden gençler başvuru yapabilir. Kontenjan 40 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında SMS gönderilecektir" ifadelerine yer verildi.

20210818224401.jpeg

COVID-19 TEDBİRLERİ

Doğa Yürüyüşünde alınan Covid-19 tedbirleri hakkında ise şunlar söylendi; "Program boyunca katılımcılara dezenfektan tedariği sağlanacak. Program süresince maske takılacak ve sosyal mesafe kurallarına uyulacak. Tüm katılımcıların HES kodları kontrol edilecek, HES kodu olmayan programa alınmayacak."