SORGED eğitimlerine devam ediyor

SORGED eğitimlerine devam ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, Sorgun Gençlik Derneği koordinatörlüğünde ve Sorgun Gençlik Merkezi işbirliğinde yürütülen “Genç Değişim, Genç Gelişim” başlıklı proje çerçevesinde “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi” düzenleyecek.

A+A-

Sorgun Gençlik Derneği, Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, Sorgun Gençlik Derneği koordinatörlüğünde ve Sorgun Gençlik Merkezi işbirliğinde yürütülen “Genç Değişim, Genç Gelişim” başlıklı proje çerçevesinde “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi” düzenleyecek.

sorged-4.jpg

Dernek Başkanı Halil Uğuz, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Eğitim programı ile gençlerin, günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelen dijital araçlar ve sosyal medya araçlarının kişisel ve iş dünyasına yönelik etkili bir şekilde kullanılmasına yönelik bilgi ve beceri kazandırmayı amaçlanmaktadır. Dijital Pazarlama, günümüzdeki teknolojik imkânların kullanılarak yapılan tanıtım, reklam ve satış işlemlerinin yürütüldüğü sistemdir.  Günümüzde gençlerin en önemli sorunları arasında genç işsizliği yer almaktadır. Yaşanan işsizlik sorununun aksine dijital pazarlama sektöründe gerekli personel bulunamıyor. Sosyal medyadan SEO’ya, web tasarımdan Adwords hesap yönetimine kadar birçok uzmanlık alanını içinde barındıran dijital pazarlama birçok genç için büyük iş fırsatları sunuyor.” 

Yeniufuk