Son vekilliğini Yozgat'ta yapan Alparslan Türkeş'in kızı Yozgat'ta

Son vekilliğini Yozgat'ta yapan Alparslan Türkeş'in kızı Yozgat'ta

İYİ Parti Adana Milletvekili Ayyüce Türkeş, Yozgat'a gerçekleştirdiği ziyaretlerde partililerle bir araya geldi.

A+A-

İYİ Parti Adana Milletvekili Ayyüce Türkeş, Yozgat'a gerçekleştirdiği ziyaretlerde partililerle bir araya geldi. Türkeş, İYİ Parti Yozgat İl Başkanlığı binasında düzenlenen buluşmada yaptığı konuşmada, babası Alparslan Türkeş'in Yozgat milletvekili olarak görev yaptığı döneme vurgu yaparak, bu şehrin kendisi için özel bir öneme sahip olduğunu belirtti.

Ziyaret kapsamında partililerle bir araya gelen Türkeş Taş, yaptığı açıklamada, Türkiye'yi 2028'de yönetmeye aday olduklarını ifade etti. "Kadro var, çok kıymetli insanlar var, Türkiye'yi yönetmeye hazırız" diyen Türkeş Taş, partisinin sunduğu projeler ve ekip ile Türkiye'yi daha iyi bir noktaya taşımayı hedeflediklerini dile getirdi. Seçim stratejilerini ve İYİ Parti'nin misyonunu anlatarak, seçmenle daha etkili iletişim kurmayı amaçladıklarını vurguladı.

Türkeş Taş, konuşmasında özellikle Yozgat'a ve tüm Türkiye'ye seslenerek, İYİ Parti'nin güçlü bir kadro ve nitelikli projelerle 2028 seçimlerine hazırlandığını belirtti. "İnşallah kendimizi seçmene çok daha iyi anlatıp, stratejilerimizi, projelerimizi İYİ Parti'nin ne olduğunu anlatıp, başta Yozgat'ta, sonra da tüm Türkiye'de beklenenin üstünde oy alacağımıza inanıyorum ve inşallah 2028'de de İYİ Parti, Türkiye'yi yöneten kadroların içinde olacak" şeklinde konuştu.

İYİ Parti Yozgat Milletvekili Lütfullah Kayalar ise ziyaretlerinden dolayı Türkeş Taş'a teşekkür ederek, partilerinin vizyonu doğrultusunda hedefledikleri başarıya birlikte ulaşma çabasını vurguladı. Bu kapsamda yapılan buluşma, partililer arasında olumlu bir atmosferde geçerken, Türkeş Taş'ın Yozgat'a yaptığı ziyaret, yerelde ve genelde İYİ Parti'nin daha fazla destek bulmasına yönelik önemli bir adım olarak değerlendirildi.

Etiketler :
İlgili Haberler