Selma Ergeç ekranlara geri dönüyor! Hangi dizide oynayacak?

Selma Ergeç ekranlara geri dönüyor! Hangi dizide oynayacak?

Başarılı oyuncu Selma Ergeç, en son oynadığı Vatanım Sensin dizisi ile ekranlara gelmişti. PuhuTV'de yer alan Yaşamayanlar dizisinde de yer almıştı.

A+A-

Başarılı oyuncu Selma Ergeç, en son oynadığı Vatanım Sensin dizisi ile ekranlara gelmişti. PuhuTV'de yer alan Yaşamayanlar dizisinde de yer almıştı. Başarılı oyunculuğu ile rol aldığı projelerde kendinden söz ettiren Selma Ergeç, tekrar ekranlarda hayranlarıyla buluşmak için hazırlanıyor.


Hayranlarının merakla beklediği ünlü oyuncu, Kanal D'nin iddialı bir projesinde yer alacak. Selma Ergeç'in yer alacağı dizi Camdaki Kız oldu. Birsen Altuntaş'ın sosyal medyadan duyurduğu güzel oyuncu iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu.

Dizi Dr.Gülseren Budayıcıoğlu'nun yazmış olduğu kitaptan uyarlanıyor. Aynı kitaptan uyarlanan diğer diziler senaryonun bir çok kez dışına çıkmıştı. Bu sefer ise senaryonun değiştirilmeden seyredebileceğimiz dizide Selma Ergeç hangi karakteri canlandıracak merak ediliyor.


Dizinin kadrosunda Hande Ataizi, Devrim Yakut, Tamer Levent, Nur Sürer, Enis Arıkan ve Nihal Menzil gibi ünlü isimler yeni başlayacak projede yer alıyor
 

Etiketler : ,