Sadakatsiz kadrosunda ayrılık! Dizi finale doğru gidiyor

Sadakatsiz kadrosunda ayrılık! Dizi finale doğru gidiyor

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleriyle izleyicileri ile buluşmaya devam ederken, beklenmedik bir olay yaşandı.

A+A-

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleriyle izleyicileri ile buluşmaya devam ederken, beklenmedik bir olay yaşandı. Dizide izleyicinin beğenerek izlediği sevilen karakterlerden olan birisi hızlı bir şekilde kadrodan ayrıldı. Bu durum izleyiciyi dizi finale doğrumu gidiyor diye düşündürdü.


Ekranların en çok izlenen, tartışmalara yol açan dizilerinden biri olan, ünlü oyuncu kadrosu ve aksiyon dolu senaryosuyla kendini izletmeyi başaran Sadakatsiz dizisi yeni bölümleriyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Dizi RTÜK'e şikayet edilmesine rağmen halen devam etmeyi başarıyor.


DİZİYE KİM VEDA EDECEK


Dizinin başaralı oyuncusu Özge Özder kadrodan kısa bir süre için ayrıldı. Yaşanan bu ayrılık hayranlarını üzse bile kısa bir süre olduğu için bir problem oluşturmadı. Sadakatsiz dizisi ünlü oyuncu kadrosundan bir bir kayıp vermiş olsa bile aksiyon ve heyecan dolu yeni bölümleriyle seyirciyle buluşmaya devam ediyor.
Sadakatsiz Kanal D ekranlarında çarşamba akşamları yeni bölümleriyle seyircisi ile buluşmaya devam ediyor...