Sadakatsiz dizisinde büyük yüzleşme! Değişim sonrası neler olacak

Sadakatsiz dizisinde büyük yüzleşme! Değişim sonrası neler olacak

Yapımını Medyapım ve Mednova birlikteliği ile sürdüren Kanal D ekranlarının en çok sevilen dizisi Sadakatsiz'de olaylar gün geçmiyor ki bitmesin.

A+A-

Yapımını Medyapım ve Mednova birlikteliği ile sürdüren Kanal D ekranlarının en çok sevilen dizisi Sadakatsiz'de olaylar gün geçmiyor ki bitmesin. Sadakatsiz dizisinde Hicra'nın Selçuk'la önemli bir bilgi paylaşmasıyla Selçuk,  Haluk'un yanına gider ve karşısına dikilir. Haluk'a daha önce duymadığı önemli bilgiyi verir. Haluk'tan olduğunu söylediği Hicran'dan doğmuş olan çocuğun demeye kalmaz ki kapıda Haluk'un oğlu gözükür.


Başarılı yönetmen Neslihan Yeşilyurt yönetmenliğindeki dizide Selçuk'un Haluk'un oğlu olarak ortaya çıkması bütün senaryoya yön verecek. Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleriyle ekranlarda seyircisiyle buluşuyor. Başrollerinde Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen'in oynadığı dizide bu hafta, Asya karakterinin dönüşü ve Derin'e karşı kazanmış olduğu zafer, Derin'in harekete geçmesi için zorlar. 


Dizide Selçuk'un Haluk'un yaşadığı hayatı bir gecede mahvetmesiyle Volkan'ın ise vicdan azabı çekmesini sağlayacak. Ali'ye tokat atılmasından sonra Asya'ya giden Ali'ye Volkan nasıl durduracak. Dizide Selçuk herkesin hayatını baştan aşağı değiştirecek...