Rahmi Ersoy şampiyonluk için yarışacak

Rahmi Ersoy şampiyonluk için yarışacak

Yozgat Şehir Hastanesi Personeli Milli Yüzücü Rahmi Ersoy, Türkiye Şampiyonası ile Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 33. kez gerçekleşecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışlarına katılarak şampiyonluk için yarışacak.

A+A-

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm Dr. Mustafa Kozan, 11 Türkiye Şampiyonası Madalyası ve 3 Uluslararası Madalyası bulunan personelleri Rahmi Ersoy’la gurur duyduklarını belirterek, yapılacak yüzme yarışlarında kendisinden yine büyük bir başarı beklediklerini söyledi.

Ersoy’un, Yozgat’ı en iyi şekilde temsil edeceğine inandıklarını vurgulayan Başhekim Kozan, “Milli sporcumuza her zaman desteğimiz tamdır. Yapılacak her iki organizasyonda kendisine başarılar diliyoruz.”dedi. 

yuzme2-e1627397414612.jpg

Her iki organizasyonda da madalya hedeflediğini dile getiren Rahmi Ersoy, “Hazırlıklarımı spor vadisinde sürdürüyorum. Çok az bir zaman kaldı. Hiçbir antrenmanı kaçırmıyorum. Her iki organizasyonda da madalya hedefliyorum. İnşallah orada da Yozgat’ı en iyi şekilde temsil edip, kariyerime yeni şampiyonluklar ekleyeceğim” diye konuştu.