Projenin başladığı duyuruldu! Yozgat'ın ulu çınarları sevinecek

Projenin başladığı duyuruldu! Yozgat'ın ulu çınarları sevinecek

Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, Vali Ziya Polat, öncülüğünde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün girişimleri ile bu yıl başlatılan engelli ve yaşlı kuruluşlarının yenilenmesi projesinin başlatıldığını söyledi.

A+A-

Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, Yozgat Valisi Ziya Polat, öncülüğünde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün girişimleri ile bu yıl başlatılan engelli ve yaşlı kuruluşlarının yenilenmesi projesinin başlatıldığını söyledi.

İl Müdürü Neşeli, yaptığı açıklamada proje kapsamında Alparslan Türkeş Huzurevi odalarının modernleştirilmesi kampanyası ile odalar hayırseverlerin katkılarıyla tefriş edildiğini ifade etti.

Alparslan Türkeş Huzurevinin odaların yenilenmesi sebebiyle düzenlenen törene Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, odaların yenilenmesine katkı sağlayan emekli İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ve Huzurevi sakini Rasim Demir, Huzurevi Müdürü Fahrettin Arslan, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yavuz Hatipoğlu ve davetliler katıldı.

Törende bir konuşma yapan Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli Huzurevi’nde 2 odanın hayırseverler tarafından yeniden tefriş edildiğini belirtti. Bu tür devlet-millet işbirliğinin dayanışmayı ve sevgiyi güçlendirdiğini belirten Neşeli, bu tür faaliyetlerin devam etmesini istedi.

Konuşmaların ardından odaların tefriş edilmesini sağlayan hayırseverler Uğur Öztürk, Rasim Demir, Huzurevi Müdürü Fahrettin Arslan, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yavuz Hatipoğlu ve davetliler tarafından kurdela kesildi.

Uğur Öztürk ve Rasim Demir’e günün anısına plaketleri takdim edildi.