Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat için canla başla sahada!

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat için canla başla sahada!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere yönelik hazırlıklar kapsamında ilçe ve belde belediye başkan adayları ile bir araya geldi.

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere yönelik hazırlıklar kapsamında ilçe ve belde belediye başkan adayları ile bir araya geldi. İl Başkanı Irgatoğlu, Aydıncık ilçesinden başlayarak Özükavak beldesini, Kadışehri ve Akdağmadeni ilçelerini ziyaret ederek yerel yöneticilerle buluştu.

baskan-adaylari-ile-bir-araya-geldi.jpg

Aday tanıtım toplantısının ardından çalışmalara hız verdiklerini belirten Irgatoğlu, 3 Şubat'ta Rıza Kayaalp Spor Salonu'nda gerçekleştirdikleri toplantıyla ilçe ve belde başkanlarını vatandaşlara tanıttıklarını ifade etti. Yerel seçimlere doğru emin adımlarla ilerleyerek Yozgat için canla başla mücadele edeceklerini vurgulayan Irgatoğlu, ziyaretlerin seçim sürecinde yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişi için olduğunu belirtti.

Irgatoğlu, ziyaretler kapsamında MHP ilçe başkanları, belediye başkan adayları ve parti yönetimi ile bir araya gelerek 31 Mart yerel seçimlerine yönelik stratejileri değerlendiklerini kaydetti. Aydıncık ilçesinden sonra Özükavak beldesini ziyaret ettiklerini ve burada geçmişte olduğu gibi tekrar üç hilali dalgalandırmayı hedeflediklerini belirten Irgatoğlu, Kadışehri ve Akdağmadeni ilçelerindeki çalışmaları da yakından takip ettiklerini ifade etti.

baskan-adaylari-ile-bir-araya-geldi1.jpg

Akdağmadeni İlçe Başkanı Adem Alıç, Belediye Başkanı Nezih Yalçın ve Parti Yöneticileri ile istişarede bulunduklarını söyleyen Irgatoğlu, Akdağmadeni'nin Milliyetçi Hareket Partisi ile yola devam edeceğini belirtti. İl başkanlığı olarak tüm ilçeleri ve beldeleri ziyaret edeceklerini ifade eden Irgatoğlu, belediyecilik vizyonlarının milletin yerel ölçekli ihtiyaçlarını etkin ve verimli şekilde karşılamak, vatanın her karış toprağını mamur etmek ve tüm vatandaşların kamu hizmetlerinden eşit ve adil bir şekilde yararlanmasını sağlamak olduğunu vurguladı.

baskan-adaylari-ile-bir-araya-geldi2.jpg

Irgatoğlu, "Üretken belediyecilik anlayışımız, yerel ihtiyaçların doğru tespit edilmesi ve kamu kaynaklarının bu doğrultuda yönlendirilmesi temeli üzerine inşa edilmiştir. 31 Mart yerel seçimlerinde tüm Yozgatlı vatandaşlarımızı bu anlayışla tanıştıracağız" dedi. Ziyaretlerin ardından Milletvekili İbrahim Ethem Sedef ile birlikte vatandaşlarla buluşacaklarını belirten Irgatoğlu, seçim sürecinde etkin bir şekilde çalışarak Yozgat için en iyi sonuçları elde etmeyi hedeflediklerini ifade etti.

İlgili Haberler