MHP Yozgat teşkilatından Şefaatli'ye çıkarma

MHP Yozgat teşkilatından Şefaatli'ye çıkarma

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Teşkilatı tarafından yapılan ilçe ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor.MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef başkanlığında Şefaatli ilçesine adeta çıkarma yapıldı.

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Teşkilatı tarafından yapılan ilçe ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor.
MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef başkanlığında Şefaatli ilçesine adeta çıkarma yapıldı.

"DAVA ARKADAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİK"

Şefaatli ilçesinde ilk olarak MHP İlçe Teşkilatı ziyaret edildi. Teşkilat ziyareti hakkında konuşan Milletvekili Sedef, "Dava arkadaşlarımızla bir araya geldik" dedi. Sedef daha sonra Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca ile birlikte Karayolları Şehir içi geçiş yol çalışmalarını inceledi. 

"PROJENİN HAFTAYA HİZMET VERMESİ PLANLANMAKTA"

Güneş Enerjisi Elektrik Üretim projesi yapım işini de yerinde inceleyen Sedef, "Şefaatli Belediyemiz tarafından ilçemize kazandırılan (GES) Güneş Enerjisi Elektrik Üretim projesi yapım işini Belediye Başkanımız Müjdat Karaca, İlçe Başkanımız Yüksel Çelebi, Merkez İlçe Başkanımız Adem Kızılay, İl Genel Meclisi üyemiz Abdullah Yalçınkaya ve ilçe yöneticilerimiz ile birlikte yerinde inceledik. Yüzde doksan dokuzu tamamlanan projemizin haftaya hizmet vermesi planlanmakta. İlçemize ve tüm hemşerilerimize hayırlı olsun diliyoruz" ifadelerini kullandı.