MHP Yozgat Millvetvekili Sedef'ten Ak Partili Belediye Başkanına ziyaret

MHP Yozgat Millvetvekili Sedef'ten Ak Partili Belediye Başkanına ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Yozgat’ta MHP’li belediyelerin çalışmaları ile halkın takdirini topladığını belirterek, kendilerinin de her zaman başkanlarının yanında ve destekçileri olduklarını söyledi.

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef,  Yozgat’ta MHP’li belediyelerin çalışmaları ile halkın takdirini topladığını belirterek, kendilerinin de her zaman başkanlarının yanında ve destekçileri olduklarını söyledi.

Milletvekili Ethem Sedef, beraberinde MHP Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu ve Çandır İlçe Başkanı Mehmet Emin Murat ile birlikte Çandır Belediye Başkanı Mustafa Ertan Örgün’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkanı Örgün, belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında Milletvekili Sedef’e bilgiler verirken  yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Sorgun, Sarıkaya, Akdağmadeni başta olmak üzere bütün MHP’li belediyelerin yapmış olduğu hizmetlerle halkın takdirini topladığını vurgulayan Milletvekili Sedef, “Öncelikle belediye başkanlarımızı yapmış oldukları başarılı çalışma ve hizmetlerinden dolayı kutluyorum. Başkanlarımız, gece gündüz demeden ilçelerine beldelerine en iyi en güzel hizmeti sunmanın gayreti içerisinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Bizler bu çalışmaları yakından takip ediyoruz.  Cumhur İttifakımızın belediyesi olan Çandır Belediyemizde bunlardan bir tanesidir. Başkanımız kendisini hizmete adamış ve gayretli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bu vesile ile misafirperverlikleri için başkanımız ve kıymetli encümenlerine teşekkürler ediyorum.” diye konuştu.