MHP Yozgat Milletvekili Sedef tempoyu yükseltiyor

MHP Yozgat Milletvekili Sedef tempoyu yükseltiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, beraberinde heyetle birlikte Boğazlıyan'ı ziyaret etti.

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, beraberinde İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, Merkez İlçe Başkanı Adem Kızılay, Boğazlıyan İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu ve ilçe yöneticileri ile birlikte Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar’ı ve Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran’ı ziyaret etti.

İlçede esnaf, vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Sedef, vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyerek sorunların çözümü noktasında girişimlerde bulunacağını ve sorunların takipçisi olacağını ifade etti.

mhp2-768x402.jpg

Ziyaretlerde Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin selamını da ileten Milletvekili Sedef, “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in hemşerilerimize selamı var. Milliyetçi Hareket Partisi, önce vatan, önce bayrak düsturunu ön planda tutan milletimizin istek ve talepleri doğrultusunda hareket eden bir partidir. Bizler her zaman vatandaşımızın, esnafımızın, köylümüzün, memurumuzun, işçimizin yanındayız. Parti teşkilatımızla birlikte İlçe ilçe köy köy geziyoruz. Partimize olan ilgi ve teveccüh bizlerin çalışma şevkini daha da artırıyor. Yozgat’ımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını gerek meclis kürsüsünde gerekse katıldığımız bütün platformlarda en üst perdeden dile getiriyor, çözümü noktasında girişimlerimizi sürdürüyoruz. MHP ülkemizin sigortasıdır. Duruşu, misyonu her zaman vatanımız ve milletimizdir.”dedi.