MHP Yozgat İl Başkanı Irgatoğlu: Her zaman halkımızla iç içeyiz

MHP Yozgat İl Başkanı Irgatoğlu: Her zaman halkımızla iç içeyiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, hafta sonu “Adım adım 2023, İl İl Anadolu programı kapsamında Yozgat’ta düzenlenen toplantıya yoğun katılım olduğunu belirterek, her zaman halkla iç içe olduklarını söyledi.

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, hafta sonu “Adım adım 2023, İl İl Anadolu programı kapsamında Yozgat’ta düzenlenen toplantıya yoğun katılım olduğunu belirterek, her zaman halkla iç içe olduklarını söyledi.

mhp-7.jpg

Irgatoğlu, toplantı sonrası; Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Milletvekili Ethem Sedef ve bazı partili üyeler ile birlikte yaptıkları esnaf ziyaretlerinde Yozgatlı hemşerilerinin samimi ilgi ve yaklaşımlarına teşekkür etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef ve MHP MYK Üyelerinin katılımı ile gerçekleşen ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, “Her zaman halkımızla iç içeyiz.”dedi.

mhp7.jpg

Başkan Irgatoğlu, ” Milliyetçi-Ülkücü Camia sadece seçim süreçlerinde değil her zaman vatandaşı ile bir araya gelen ve onları dinleyen bir camia. Milletvekilimiz Ethem Sedef ile birlikte düzenli olarak teşkilat, esnaf, vatandaş ve STK ziyaretleri yapıyoruz. Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatları doğrultusunda Adım adım 2023, İl İl Anadolu programı kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz Milletvekilimiz İbrahim Ethem Sedef ve MYK üyelerimizin katılımı ile geniş bir toplantı yaptık. İlk olarak muhtarlarımız ve basın mensuplarımızla bir araya gelerek Yozgat’ın sorunlarını ve isteklerini demokrasinin temel taşı muhtarlarımızdan vede her zaman halkın arasında olan, halkımızın haber alma özgürlüğüne hizmet eden basın mensuplarımızdan dinledik. Toplantımıza yoğun bir katılım oldu. Bu katılımlardan dolayı muhtarlarımıza ve basın mensuplarına ayrıca teşekkür ederiz. Yozgat’ın sorunlarının ve taleplerinin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gündeme gelmesi ve çözümü konusunda çalışmalarını aralıksız sürdüren hemşerimiz ve Genel başkan Yardımcımız Sadir Durmaz bey ve Milletvekilimiz İbrahim Ethem Sedef beye de ayrıca teşekkür etmek isterim”diye konuştu.

mhp5.jpg

“HEMŞERİLERİMİZ BAĞRINA BASTI”

Ziyaretlerde Yozgatlı hemşerilerinin sıcak ilgisi ve sevgisi ile karşılandıklarını vurgulayan Başkan Irgatoğlu,” Muhtarlarımız ve basın mensupları ile yaptığımız toplantımız sonrası Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz beyle birlikte STK, esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. İlimiz merkezinde her nereye uğradıysak hemşerilerimiz bizleri çok sıcak karşıladılar. İlimiz merkezinde ve ilçelerimizde MHP Teşkilatları olarak herkesin bildiği üzere ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz bey baba ocağı olan Yozgat’ta yaptığı ziyaretlerde hemşerilerimizin sıcak davranmalarından oldukça memnun kaldılar. Yozgat Halkı’nın MHP teşkilatlarına gösterdiği teveccühün de her geçen gün arttığını bir kez daha görmüş olduk. Ziyaretler kapsamında vatandaşlarımız, esnafımız, STK’larımız isteklerini ve şikayetlerini bizzat ilettiler bizlerde vatandaşımız istek ve arzularını yerinde dinlemiş olduk. Sıcak karşılama ve teşkilatlarımızı bağılarına basmalarından dolayı Yozgat Halkı’na ayrıca teşekkür ederim” dedi.

İLK GÜN 300 ÜYE KAYDI YAPTIK

Cumhuriyet Meydanı’nda açılan stantta ilk gün 300 üye kaydı yaptıklarını vurgulayan Irgatoğlu, “Cumhuriyet Meydanı’nda kurduğumuz stant ile üye kaydı alıyoruz. Vatandaşlarımız üye olmak için parti binamıza zaten geliyorlardı. Bizde onların içinde onlara daha yakın bir şekilde kayıtlarını yapmak adına böyle bir karar aldık ve başladık. Standımızın açıldığı ilk günden itibaren vatandaşlarımızın yoğun bir ilgisi var. İlk gün 300 kadar hemşerimizin üye kaydını aldık. Son programımızda dahil olmak üzere gördük ki halkımızın Milliyetçi-Ülkücü MHP teşkilatlarına inancı tam. Bizde halkımızın bize gösterdiği teveccüh ve güvene layık olmak adına onların sesi olmaya devam edeceğiz. Nerede bir vatandaşımız var ise ne mağduriyeti, sorunu ya da talebi var ise yerinde dinlemeye çözümler üretmeye devam edeceğiz. MHP çatısı altında bizlerle birlikte olmak isteyen hemşerilerimiz için standımız hizmet vermeye devam ediyor. Herkesi bu kutlu dava da bizimle yürümeye davet ediyorum” şeklinde konuştu. 

Yeniufuk