MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel'den tüm kenti heyecanlandıran açıklamalar

MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel'den tüm kenti heyecanlandıran açıklamalar

MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) çatısı altında gerçekleştirdiği seçim kampanyasında, kente yönelik vizyonunu ortaya koyarak vatandaşlarla paylaşmaya devam ediyor.

A+A-

Yozgat Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) çatısı altında gerçekleştirdiği seçim kampanyasında, kente yönelik vizyonunu ortaya koyarak vatandaşlarla paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Bozok Kent ve Uluğbey projelerini duyuran Açıkel, Yozgat'ı daha güvenli, çevreci ve eğitimde çağ atlamış bir şehir haline getirme hedefini taşıdığını ifade etti.

Açıkel, Bozok Kent projesini Yozgat'ın iki tepe arasındaki sıkışıklıktan kurtaracak önemli bir adım olarak tanımladı. "Bozok Kent" adını verdikleri projede, her türlü afete karşı hazırlıklı, çevreye duyarlı, yatay mimarisi, sosyal donatıları ve geniş yeşil alanları ile marka bir Yozgat oluşturmayı hedefliyorlar. Açıkel, projenin kapsamlı bir şekilde hazırlandığını ve Yozgat'ın geleceğine değer katmayı amaçladıklarını belirtti. "Çünkü Bozok'a değer, Yozgat'a değer" diyerek projenin önemine vurgu yaptı.

acikelden-2-yeni-proje-3.jpg

Açıkel'in diğer önemli projesi olan "Uluğbey" ise bir Bilim ve Sanat Merkezi'nin Yozgat'a kazandırılmasını içeriyor. Açıkel, projenin Yozgat'ın genç nüfusunun eğitimine önemli bir katkı sağlayacağını ifade etti. "Uluğbey" projesi ile Yozgat Belediye Başkanı oldukları takdirde, şehre modern bir Bilim ve Sanat Merkezi'nin kurulacağını belirten Açıkel, bu sayede çocukların bilim ve sanat ile tanışmasını sağlayarak Yozgat'ın gençlerinin eğitimde önemli bir atılım yapmasını amaçlıyor. "Çünkü Gençlere Değer, Yozgat'a Değer" diyen Açıkel, gençlerin potansiyelini ortaya çıkarmak ve onları geleceğe hazırlamak adına projenin büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladı.

acikelden-2-yeni-proje-5.jpg

Ömer Açıkel'in Bozok Kent ve Uluğbey projeleri, Yozgat'ın gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen kapsamlı ve vizyoner adımlar olarak dikkat çekiyor. Açıkel, projeleriyle Yozgat'ın sadece bugününü değil, geleceğini de şekillendirmeyi amaçlıyor. Seçim sürecinde vatandaşlara umut ve değişim vaat eden Açıkel, Yozgat'ın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için kararlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Etiketler :
İlgili Haberler