MHP Yozgat Belediye Başkan adayı Açıkel'e ilgi her geçen gün artıyor

MHP Yozgat Belediye Başkan adayı Açıkel'e ilgi her geçen gün artıyor

Yozgat'ın Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel, seçim kampanyası kapsamında vatandaşlarla yakın ve samimi diyaloglar kurarak gönüllere dokunmaya devam ediyor.

A+A-

Yozgat'ın Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel, seçim kampanyası kapsamında vatandaşlarla yakın ve samimi diyaloglar kurarak gönüllere dokunmaya devam ediyor. Sarıkaya'da 10 yıl başarılı bir belediye başkanlığı dönemi geçiren Açıkel, Yozgat'ta da benzer bir başarı hikayesini hedefliyor.

Saha çalışmaları sırasında MHP Yozgat Milletvekili İ Ethem Sedef, İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, İlçe Başkanı Adem Kızılay ve parti teşkilatının da destek verdiği Açıkel, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sıklaştırarak büyük ilgi topluyor. Bir araya geldiklerini belirten Açıkel, küskünlük ve kırgınlıkları geride bırakarak, "Teşkilatımızla birlikte vatandaşlarımızla buluşuyor, hasbihal ediyoruz. Yozgat'a hizmete talip oldum çünkü şehrimizin bereket ve harekete ihtiyacı var. Kimseyi ayrıştırmayacağız, herkesi kucaklayacağız." ifadelerini kullanıyor.

Açıkel'e destek veren MHP Yozgat Milletvekili İ Ethem Sedef, İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, İlçe Başkanı Adem Kızılay ve parti teşkilatıyla birlikte seçim çalışmalarını yürütüyor. Açıkel, ziyaretlerde vatandaşlarla samimi bir diyalog kurarak, "Bütün Yozgat'ın başkanı olacağız. Kimseyi ötekileştirmeden hizmetleri eşit bir şekilde dağıtacağız. Yozgat'a hizmet etmeye talibiz." şeklinde duruşunu net bir şekilde ortaya koyuyor.

1-292.jpg

Ayrıca, 10 yıllık belediye başkanlığı deneyimini Yozgat halkının hizmetine sunacağını belirten Açıkel, "Bugüne kadar kazandığım tecrübeleri, Yozgatlı hemşehrilerimin istifadesine sunmaktan gurur duyacağım. Yozgat'ımızı daha güzel hizmetlerle, daha güzel projelerle buluşturup şehrimizi dünya gündemine taşıyacağım." şeklinde konuştu.

Vatandaşlar da MHP'nin adaylık konusunda doğru bir seçim yaptığını belirterek Açıkel'e gönülden desteklerini ifade ediyor. Sarıkaya'da yaptığı çalışmaları takdirle karşılayan vatandaşlar, Açıkel'in Yozgat için yeni ve farklı projelerle kente değer katacağına inanıyor.

Fatih Şahin isimli vatandaş, “Ömer Açıkel bizim Yozgat’ımızın has evladıdır. Kendisini ve ailesini de tanıyoruz. Babası Köy Hizmetlerinde emekli tanıdığımız bildiğimiz ve sevdiğimiz bir ailedir. Sarıkaya’da yaptığı çalışmalar herkes tarafından takdir görüyor. İnşallah seçilmesi halinde Yozgat’ımız da yeni ve farklı proje ve hizmetlere de kavuşmuş olacak.” dedi.

Hüseyin Yılmaz da benzer ifadelerde bulunarak, “Ömer Başkanımızın Yozgat’tan aday olması bizleri sevindirdi. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Genç olması, Yozgat’ta yetişmiş olması ve 10 yıllık belediye tecrübesinin olması ilimiz adına artı bir değerdir. İnşallah başkan seçilmesi halinde kentimize güzel ve farklı projeler kazandıracağına yürekten inanıyorum.” diye konuştu.

Etiketler : ,
İlgili Haberler