MHP Yozgat Belediye Başkan adayı Açıkel'den net mesaj: Ayrışmaya son vereceğiz

MHP Yozgat Belediye Başkan adayı Açıkel'den net mesaj: Ayrışmaya son vereceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Belediye Başkan adayı Ömer Açıkel, şehirdeki spor alanındaki ayrışmaya son vermek amacıyla çeşitli projelerini açıklamaya devam ediyor.

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Belediye Başkan adayı Ömer Açıkel, şehirdeki spor alanındaki ayrışmaya son vermek amacıyla çeşitli projelerini açıklamaya devam ediyor. Son olarak Bozok Kent ve Uluğbey projelerini duyuran Açıkel, sporun birleştirici gücünü vurgulayarak Yozgat'ın spordaki ayrışmasına son vereceklerini söyledi.

Açıkel'in açıkladığı projeler arasında öne çıkanı, şehirdeki amatör takımları destekleyip Yozgatspor'u profesyonel lige taşımak. Açıkel, belediyenin imkânlarını kullanarak bütün amatör takımlara destek sağlayacaklarını ve Yozgatspor'u hak ettiği profesyonel lige çıkarmak için birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Proje ile ilgili yapılan açıklamada Açıkel, "Allah'ın izni ve siz değerli destekçilerimizin katkılarıyla Yozgat Belediye Başkanı olduğumda, spordaki ayrışmaya son vereceğiz. Belediyenin imkânlarıyla tüm amatör takımları destekleyerek Yozgatspor'u hak ettiği profesyonel lige taşıyacağız. Çünkü spora verdiğimiz değer, Yozgat'a verdiğimiz değerdir" şeklinde konuştu.

Açıkel'in spora ve birlik beraberliğe vurgu yaptığı bu proje, Yozgatlı sporseverlerin dikkatini çekmiş durumda. Açıkel'in liderliğindeki belediyenin, sporun yaygınlaştırılması ve gençlerin spora teşvik edilmesi konusundaki kararlılığı, seçim sürecinde önemli bir faktör olabilir.

Yozgat halkı, sporun birleştirici gücüyle birlikte daha başarılı bir geleceğe adım atacaklarına inanarak Açıkel'e destek vermeye devam ediyor. Seçim sürecinde diğer adayların da benzer projelerle çıkması beklenirken, Yozgatlılar, adayların vizyonları ve projeleri arasında yapacakları karşılaştırmalarla kararlarını şekillendirecek gibi görünüyor.

Etiketler :
İlgili Haberler