Mesut Kılıç duyurdu! Sorgun’u sevindirecek gelişme

Mesut Kılıç duyurdu! Sorgun’u sevindirecek gelişme

AK Parti Sorgun İlçe Başkanı Mesut Kılıç, Sorgun'a ve çevre ilçe ve belde yaşayan vatandaşları sevindirecek gelişmeyi sosyal medya hesabından paylaştı.

A+A-

AK Parti Sorgun İlçe Başkanı Mesut Kılıç, Sorgun Ağız ve Diş Sağlığı merkezinde resmi sürecin tamamlandığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Sorgun’un önemli bir ihtiyacının giderildiğini belirten Ak Parti Sorgun İlçe Başkanı Kılıç, çevre ilçe ve köylerden de sağlık hizmeti almak isteyenlerin Sorgun’a geleceğini ifade etti.

Konuya ilişkin açıklama yapan Kılıç, “Sorgun İlçemize büyük müjde. İlçemiz Müstakil Ağız Diş Sağlığı Merkezine kavuştu. Hızlı Tren, Millet Bahçesi ve Havalimanı başta olmak üzere tamamlandığında ilimiz ve ilçemiz için çok büyük değer oluşturacak projeler kapsamında her türlü desteğini veren gururumuz, devlet büyüğümüz, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay Bey’in kıymetli çabası ile Sorgunumuz müstakil ağız ve diş sağlığı hastanesine kavuştu. Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak Ahmet Efendi mahallesinde faaliyet gösteren 15 ünitli Sorgun Ağız ve Diş Polikliniği, 25 ünitli Sorgun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne dönüştürülmüş ve buna ilişkin resmi süreç tamamlanmıştır. Başta Sorgun ilçemiz olmak üzere civar ilçe ve köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da çok önemli bir sağlık ihtiyacını giderecek olan Sorgun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin memleketimize hayırlı olmasını diler bu müjde için Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay Bey’e ilçe yönetimimiz ve halkımız adına şükranlarımızı sunarım” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Haberler