Menajerimi Ara dizisinde seyirciyi korkutan ayrılık yaşanacak mı?

Menajerimi Ara dizisinde seyirciyi korkutan ayrılık yaşanacak mı?

Ay Yapım'ın üstlendiği Menajerimi Ara dizisinin İbrahim Kutluay ve Şenay Gürler'in diziye konuk olduğu yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Ayla oğlunun başına gelenlerden sorumlu olarak düşündüğü Dicle'ye, Barış'ı bir daha görmemesini söyleyecek.

A+A-

Ay Yapım'ın üstlendiği Menajerimi Ara dizisinin İbrahim Kutluay ve Şenay Gürler'in diziye konuk olduğu yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Ayla oğlunun başına gelenlerden sorumlu olarak düşündüğü Dicle'ye, Barış'ı bir daha görmemesini söyleyecek. Peki dizinin yeni bölümünde Barış ve Dicle ayrılığı mı göreceğiz? İşte detaylar haberimizde...


Bu akşam seyircisiyle buluşacak olan Menajerimi Ara'da heyecan dolu yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Yeni Bölümde Dicle, Barış'ı hayata geri döndürmeye çalışıyor. Ayla ise Dicle'yi Barış'ın içinde bulunduğu durum için sorumlu tutuyor ve uyarıyor. 


Aydan her ne kadar annesini durdurmaya çalışsa bile, Dicle'ye Barış'ı bir daha görmemesini söyleyecek. Şenay Gürlerin Barış'a tokat atması Kıraç'ın başını belaya sokacakken Serkan, Gökçe Bahadır davasının sorumlusunun kim olduğunu öğrenmeye çalışıyor.


Menajerimi Ara pazar akşamı saat 20.00'de Star TV'de seyircisiyle buluşuyor.


 

Etiketler : , ,