Masumlar Apartmanı yeni transferi seyirciyi şaşırttı! Ceylan bomba gibi geliyor

Masumlar Apartmanı yeni transferi seyirciyi şaşırttı! Ceylan bomba gibi geliyor

Yapım sürecini Ogm Pictures üstlendiği TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı başrollerini Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi oyuncuların paylaştığı dizi reyting rekorları kırarak tüm hızıyla devam ediyor.

A+A-

Yapım sürecini Ogm Pictures üstlendiği TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı başrollerini Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi oyuncuların paylaştığı dizi reyting rekorları kırarak tüm hızıyla devam ediyor. Masumlar Apartmanı'nda Han'ın eski sevgilisi Ceylan'ı kim canlandıracak merak ediliyor.


TRT 1 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Han'ın eski nişanlısı olan Ceylan ilerleyen bölümlerde seyirciyle buluşacak. Masumlar Apartmanı'nda geçen bölümlerde ismini sık duyduğumuz Ceylan seyircinin karşısına Han karakterinin eski nişanlısı olarak çıkacak. Safiye'nin sıkıntılar çıkarması nedeniyle ayrılan çiftin ayrılık sebebleri geçtiğimiz bölümlerde gösterildi. Han'ın Ceylan'ın yurtdışına gitmesinde parmağı olduğunu düşündüğü Safiye'nin hakkında ki düşüncelerinde haksız mı? Safiye'nin Ceylan'dan ayrılığını hatırlattığı Han ilerleyen bölümlerde ne yapacak merak ediliyor.


İnci ile arası açılmış olan Han'ın eski nişanlısı olan Ceylan'ın ihaneti sonrası aklında soru işaretleri kalmıştı. Dizide rahatsızlığının giderek arttığını gördüğümüz Han'ın, bir mağazadaki camı kırarak mankene Ceylan'ın bilekliğini takarak ondan hesap sorması oldukça fazla ilgi gördü. Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan Masumlar Apartmanı Han'ın eski sevgilisini canlandıracak olan başarılı oyuncunun Yeliz Ünsal olması bekleniyor...