Masumiyet dizisinde kavga çıktı! Gerginlik sonrası izleyici tepki gösterdi

Masumiyet dizisinde kavga çıktı! Gerginlik sonrası izleyici tepki gösterdi

Fox Tv dizilerinden biri olan Masumiyet dizisi setinde büyük kavga çıktı. Deniz Çakır ve Hülya Avşar arasında ki gerilim giderek alevlendi. Kavganın sebebinin oyuncuların kullanmış olduğu karavanların büyüklüğü olduğu.

A+A-

Fox Tv dizilerinden biri olan Masumiyet dizisi setinde büyük kavga çıktı. Deniz Çakır ve Hülya Avşar arasında ki gerilim giderek alevlendi. Kavganın sebebinin oyuncuların kullanmış olduğu karavanların büyüklüğü olduğu. Merakla yeni bölümü beklenen dizinin senaryosu yayınlanmadan önce çıkan kriz bomba etkisi yaratması seyirci tarafından tepki gördü.


Masumiyet dizisinde Hülya Avşar'ın istemiş olduğu şartlar yerine getirilirken Deniz Çakır'ın isteklerinin tamamlanmaması kriz çıkardı. Kendine özel spor salonu isteyen Hülya Avşar tansiyonu daha da arttırdı. Masumiyet dizisinde yaşanan karavan problemi giderek büyümeye başladı. Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar'ın yer almış olduğu dizide set kavgaları gündeme oturdu. Yaşanan olayın sosyal medyada kısa sürede duyulması ardından Deniz Çakır'a tepkiler çığ gibi büyüdü. Daha önce de birçok kez yaşanan karavan krizlerine bir yenisi daha eklenmiş oldu. 


Masumiyet dizisinde karavan krizi ortaya çıktı. Deniz Çakır kendi karavanının diğer başrol oyuncularının karavanlarından daha küçük olduğunu belirterek tepkisini dile getirdi. Deniz Çakır, setteki arkadaşlarının kullanmış olduğu karavana taşındı. Deniz Çakır'ın bu hareketine ise iki oyuncu daha tepki gösterdi. Oyuncuların yaşadığı problemler büyümeye devam ediyor. Deniz Çakır'a izleyiciden tepkiler gelmeye devam ediyor...