Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'den boşanıyor mu? Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer açıklama yaptı mı?

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'den boşanıyor mu? Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer açıklama yaptı mı?

Aile dizisiyle ününe ün katan Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer’den boşanıyor mu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer boşanma iddialarıyla ilgili ne dedi, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer boşanma iddialarına açıklamada bulundu mu? İşte son açıklamalar..

A+A-

Aile dizisiyle ününe ün katan Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer’den boşanıyor mu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer boşanma iddialarıyla ilgili ne dedi, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer boşanma iddialarına açıklamada bulundu mu? İşte merak edilen soruların cevabı..

Kıvanç Tatlıtuğ Boşanıyor mu? Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer Boşanıyor mu? sorularının cevabı merak edildi. İlgili içeriği haberimizde derledik.

KIVANÇ TATLITUĞ BAŞAK DİZER BOŞANIYOR MU?

Aile dizisiyle evliliklerinde kriz olduğu daha önce iddia edilmişti. Başak Dizer'in boşanırım iddiları Kıvanç Tatlıtuğ tarafından yalanlandı. Ayrıca Tatlıtuğ ” Evde de , sette de keyifler çok yerinde. Her projede tekrarlanan bu uydurma haberi kaale almıyoruz.” açıklamasını yapmıştı.

BAŞAK DİZER'DEN BOŞANMA İDDİALARA CEVAP

Kıvanç Tatlıtuğ Show TV kanalında yayınlanan Aile dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaşmakta. Dizideki bazı sahnelerin Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer arasında 'kıskançlık krizi' iddialarını gündeme getirdi. Ünlü oyuncu Başak Dizer bu iddialara yanıt verdi.

Açıklamasında şu sözlere yer verdi: ” Evde de , sette de keyifler çok yerinde. Her projede tekrarlanan bu uydurma haberi kaale almıyoruz.” diyerek iddiaları yalanmış oldu.