Kenan Şerefli’den köy okullarına ziyaret

Kenan Şerefli’den köy okullarına ziyaret

Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli ve beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Bedrettin Dıvrak ile birlikte köy okulu ziyaret etti.

A+A-

Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli ve beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Bedrettin Dıvrak ile birlikte köy okulu ziyaretleri kapsamında Çadırardıç, Sarıfatma ve Musabeyli, köylerindeki okulları ziyaret ederek okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, yaptığı açıklamada; her yıl olduğu gibi bu yılda il, ilçe ve köy okullarına ziyaretlerde bulunduklarını söyledi.

Musabeyli, Sarıfatma ve Çadırardıç Köyü okullarında görevli meslektaşları ile bir araya geldiklerini belirten Şerefli, “ Merkez ve köylerimizde okul ziyaretlerini sürdürüyoruz. Ziyaretlerimizde sendikal çalışmalar hakkında bilgiler verdik. Meslektaşlarımızın sorun ve taleplerine ilişkin istişarelerde bulunduk. Fırsat buldukça bu tür ziyaretleri sık sık gerçekleştiriyor meslektaşlarımızla bir arada olma imkanı buluyoruz. Bu vesile ile okul müdürlerimiz Mustafa Ocak, Muhammed Yusuf Akdoğan ve Necip Eskiciöz öğretmen arkadaşlarımıza sıcak ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.”dedi.

Yeni Ufuk