Kadışehri Kaymakamı Tahir Ardal gençleri yalnız bırakmıyor

Kadışehri Kaymakamı Tahir Ardal gençleri yalnız bırakmıyor

Kadışehri Kaymakamı Tahir Ardal, bölgedeki genç sporculara destek olmak amacıyla 10-13 yaş arası güreş kursunu ziyaret etti.

A+A-

Kadışehri Kaymakamı Tahir Ardal, bölgedeki genç sporculara destek olmak amacıyla 10-13 yaş arası güreş kursunu ziyaret etti. Kaymakam Ardal, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Halk Eğitim Merkezi tarafından koordine edilen güreş kursunu denetleyerek, kursiyerlerle bir araya geldi.

Ziyaret sırasında kurs yetkililerinden detaylı bilgi alan Kaymakam Ardal, genç sporculara verdikleri emek ve katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ardal, sporun gençler için önemine vurgu yaparak, "Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Halk Eğitim Merkezi koordinesinde 3 hafta önce başlatılan 10-13 yaş arası güreş kursunu ziyaret ederek, sporcu kardeşlerimiz ile bir araya geldik. Tüm spor ve sporcularımızın her daim yanındayız" şeklinde konuştu.

Ardal'ın bu destek açıklamaları, gençlerin spor alanındaki yeteneklerini geliştirmeleri adına yapılan kursların önemini vurguladı. Kaymakamın sporculara gösterdiği ilgi, bölgedeki gençlerin spora olan motivasyonunu artırarak sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmeyi hedefliyor.

Bu anlamlı ziyaret, Kaymakam Tahir Ardal'ın gençlerin sosyal ve fiziksel gelişimine katkı sağlamaya yönelik duyarlılığını ortaya koyuyor. Sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerini vurgulayan Ardal'ın bu ziyareti, bölgedeki spor faaliyetlerinin desteklenmesi ve gençlerin yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olma amacını taşıyor.

Etiketler :
İlgili Haberler